2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید مرسی 😍

118 بازدید | 28 پست

سلام راجع سیمونی سوال دارم 

نی نی م نزدیکای شهریور به دنیا میاد .ما مازندران زندگی میکنیم . تقریبا از شهریور به بعد هوا سرد میشه 😬

میخواستم بدونم برای تو خونگیش چی بخرم واسش ؟ دخمله 🥰

اخه همه میگن تو خونه بلوز شلوار و قنداق فرنگی باشه کافیه ولی به نظرم‌سردش میشه نه ؟؟

سرهمی مخمل و بافت و ژاکت هم لازم داره درسته؟ 

اخه ما خودمون تو خونه پاییز زمستونا بافت و شلوار گرم میپوشیم بعد بچه هم مطمئننا بیش تر از ما نیاز به لباس داره 

بزارید لیست لباسایی که خریدم بهتون بگم اگه چیزی کسر داشت بهم بگین 🌺😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وای من چقدر اینجور تاپیکا رو دوست دارممم

ان شاءالله به سلامتی دنیا بیاد

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

دستکش حتماااا چند جفت بخر ...پیش بند هم برای دهنش چند ماه بعد لازم میشه..کلاه چندتا داشته باش ..یه پتو نازک هم همیشه دورش باشه اگر فضای خونت سرده ولی کلا سعی کن به هر روشی خونه رو گرم کنی

خدایا دوستت دارم
به سلامتی انشاالله نه عزیزم سردش نمیشه. مگر اینکه خونتون واقعا سرد باشه. خودتون تو خونه چی میپوشید؟ ...

متاسفانه سقف خونه بلنده نه اینکه خونه خیلی بزرگ باشه زیاد گرم نمیشه 

ما پاییز زمستونا مثلا خودم هودی شلوار ، بافت و ساپورت گرم و...

اخه ما خودمون تو خونه پاییز زمستونا بافت و شلوار گرم میپوشیم بعد بچه هم مطمئننا بیش تر از ما نیاز به ...

اینو بعد از نوشتن اون پست دیدم.

آره اگه خودتون بافت میپوشید برای بچه هم بگیر.

فقط بگم بیشتر لباس و زیرپوشی که از زیر بسته بشه (بادی رکابی یا بادی آستین دار یا سرهمی) بگیر. لباسی که هی شکم بچه بیاد بیرون اصلا به درد نمیخوره.

خوب از همین الان سیستم‌گرمایشی خونتون رو اوکی کنید بچه نمی تونه لباس زیاد تنش کنی پوستش نازکه اذیت میشه 

توی خونه یه رکابی و یه بلوز جلو دکمه آستین بلند با یه کلاه سبک و راحت خوبه 

2706