2737
2734
عنوان

کیا با طب سنتی اشنان؟

80 بازدید | 18 پست

یه سوال

من سرچ کردم و علایم سردی معده رو خوندم

من هیچ کدوم از مشکلایی مثل تهواع و اسهال و نفخ زیاد و مشکل هضم و اینارو ندارم جز اینکه با اینکه لاغرم شکم دارم!ینی یجوری انگار شکمم باد کرده

و یکمم یبوست

و فقط همین علامتو دارم

این نشونه سردی معده میشه؟

یا چمه؟  

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادرم طب سنتی خونده

شما ناشتا قبل صبحانه

یه لیوان خاک شیر با اب گرم بخور

خیلی کارسازه برای یبوست

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2742
2740
عزیزم برا گرم شدن طبع ومزاج چی خوبه؟

باید غذاهای گرم بخورین

باید البته بپرسم

به نوع مزاج هم بستگی داره

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
من مادرم طب سنتی خونده شما ناشتا قبل صبحانه یه لیوان خاک شیر با اب گرم بخور خیلی کارسازه برای یبو ...

من اصلا یبوستم اذیت کننده نیستش

ینی بنظر خودم اصلا یبوست نیس

ببخشید 

ولی من با مطالعاتی ک کردم گفته بودن بعد 3الی4ساعت بعد وعده غذایی دسشویی بریم

من در طول روز یکبار میرم

اونم گاهی دو روز یبار میسه

وگرنه تو خود دفع مشکلی ندارم

مشکلم شکممه ک بزرگه و ب هیکل لاغرم نمیاد و جدیدا اینطوری شده نمیدونم چرا  

احتمال سردی معده و یبوست براتون هست اما بلغم ندارید که باعث ورم شکم میشه 

حالا ینی شکمم چرا باد کرده؟

و برای سرده معده م چیکار کنم؟  

اگه لاغری شکمت باد کرده یبوستم داری احتمالا کبدت چربه

من اصصصصصصصلا غذای چرب نمیخورم

فقط اواسط تابستون تا اواسط پاییز زیاد میوه میخوردم

امکان کبد چرب هست؟

درمانش کنم شکمم خوب میشه؟

باید غذاهای گرم بخورین باید البته بپرسم به نوع مزاج هم بستگی داره

مشکل منم بپرسین  

من صفرایی ام و همیشه صفرام بالا بود

همه علایم صفرارو داشتم و لاغرم بودم خیلی!

4ماهه اینطوری شدم...شکمم بزرگ شده

من اصلا یبوستم اذیت کننده نیستش ینی بنظر خودم اصلا یبوست نیس ببخشید  ولی من با مطالعاتی ک کر ...

شما باید معده رو گرم کنید

مشکل منم بپرسین     من صفرایی ام و همیشه صفرام بالا بود همه علایم صفرارو داشتم و لاغرم ب ...

شما سرکه انگبین بخور تا از صفرای زیادی سودا نشی

ولی صفرا یکی از بهترین مزاج هاست

خانومای صفرایی گرم و اهل زندگی هستن😂

2706