2737
2734
عنوان

ایتالیا همه داغونن شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1865 بازدید | 81 پست
چینیا کرونا رو اوردن خودشون شکستش دادن تموم شد ولی بدبخت مردم کله دنیا همینجوری دارن از کرونا میمی ...

شکست ندادن ک

وهان الان حق ورود داره خروج نداره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا ول کنیدا ، اولا که تاریخ  سال نگفت ، دوما برای خودش گفت ، جدی نگیرید

اره صبح جمعه احتمالا میفهمه اشتباع گفته

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
فکر میکنین ایران کمه؟عزیزم هرکی میره دکتر علائم داره میگن برو خونه بخواب بهتر میشی بعد میاد خونه طرف ...

مادر من با استراحت تو خونه خوب شد.ولی پدرم خیلی شدید بود ریه هاش و خراب کرده بود و فوت کرد.مادرم ۱۵ روز تو اتاق قرنطینه بود.اگه خواهرم خوب بهش رسیدگی نمیکرد و همه جا رو هر روز ضدعفونی نمیکرد شاید بقیه هم مبتلا میشدن.ولی هنوز نگرانشونم.شاید گرفته باشن علایم ندارن😓😓

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
اره صبح جمعه احتمالا میفهمه اشتباع گفته

😁😁😁 انشالله به سرعت و تند و به لطف الهی و همت مردم و پشتکار تمام کادر درمان چنان ریشه کن میشه که همه حیرت زده میونن ، انشالله

سلام😊 
این درست ولی آمار فوتی ها که دیگه درسته

خب امار فوتی کسی وقتی ازمایش نداده باشه مبتلا باشه و فوت کرده باشه میزنن پنومونی ریه اگه مشکل ریوی داشته باشه از قبل

یا جیزای دیگه پس جزو امار مبتلا ب کرونا محسوب‌نمیشه واسه همین امار اینجوری کاهش‌ پیدا میکنه  

مادر من با استراحت تو خونه خوب شد.ولی پدرم خیلی شدید بود ریه هاش و خراب کرده بود و فوت کرد.مادرم ۱۵ ...

خدا پدرتونو رحمت کنه تسلیت میگم خیلی سخته.شمام مراقب خودتون باشین

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2738
این درست ولی آمار فوتی ها که دیگه درسته

نه خیلی درست نیست دو تا خواهر میشناسم که سنشون بالای ۵۰ هست به فاصله ی سه روز مردن یکیشون که خیلی علائم کرونا داشت دکتر بهش گفته برو بیمارستان حتما تست بده ولی تستش منفی شد 

دوتاشونو گفتن به خاطر عفونت ریه مردن 

مگه میشه تو سه روز دو خواهر به خاطر عفونت بمیرن ولی کرونا نباشه ؟

😁😁😁 انشالله به سرعت و تند و به لطف الهی و همت مردم و پشتکار تمام کادر درمان چنان ریشه کن میشه که ...

انشاالله منو کرونا نکشه غصه میکشه

[QUOTE=130489673]مادر من با استراحت تو خونه خوب شد.ولی پدرم خیلی شدید بود ریه هاش و خراب کرده بود و فوت کرد.مادرم ۱۵ ...[/QUOTEخدا رحمت کنه عزیزتو واسش فاتحه میفرستم

جدای از اینها پرستار خوب خیلی شرطه منم‌الان همسرم‌تو اتاق قرنطینه اس  الان راضی شده بره دکتر مشکوکه دعا کنین چیزیش نباشه اخه اسم داریم همه مون میگیریم ازش 

خودمونم ۲ماهه خونه ایم مادرمو ندیدم دلم لک زده واسش 

نه خیلی درست نیست دو تا خواهر میشناسم که سنشون بالای ۵۰ هست به فاصله ی سه روز مردن یکیشون که خیلی عل ...

کیتهای چینی زیاد معتبر نبودن  مشکل داشتن دیروز کانادا خیلیهاشون رو. پس فرستاد 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )