2737
2734
عنوان

چطوری برای عروسی و عقد با همسرتون توافق کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 84 پست
خب چه خرجیه میخوای انجام بدی فقط شام. لباس بپوش یه کلیپ فرمالیته بگیر و برو ماه عسل خدایی پول حرام ک ...

😂😂😂😂

آخه حرصم میگیره به حرفم گوش نمیده 

بعدشم اقلا ماه عسل بریم سفر خارجی، اینو هم مخالفه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی الان میگه جدا بگیریم؟  وقتی اینو میگه حست چیه؟

همش ميگم كاش كامل و مفصل اين حرفارو تو جمع خانواده ها ميزديم يا ي جا مينوشتيم حتا!!اصلا. سم ما تا امروز نبوده هيچكدوم از فاميل دختر هزينه فاميل خودشو بده و..

خب شما ک اتلیه و اینا ک میرین.میمونه پول شام وتالار که اونو بدین هم دوباره برمیگرده ب خودتون.چون پول ...

خب منم همینو میگم 

بعد طرف ما خیلی کادو میدن 

اون میگه نمیخوام امیدم به کادو بقیه با‌شه 

دوست دارم بگیرم بزنمش 😤

2731
😂😂😂😂 آخه حرصم میگیره به حرفم گوش نمیده  بعدشم اقلا ماه عسل بریم سفر خارجی، اینو هم مخالفه ...

خب منم بودم خدایی گوش نمیکردم زور داره دیگه بخواد خرج سام بده بزن و بکوب نباشه.

اول زندگی برو سفر زیارتی از من به شما نصیحت بعدش وقت زیاده ان شا الله خارج کشورم سفر میکنی

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
همش ميگم كاش كامل و مفصل اين حرفارو تو جمع خانواده ها ميزديم يا ي جا مينوشتيم حتا!!اصلا. سم ما تا ام ...

ما هم همینطوریم همه چی با داماده 

تازه عروس زیاد جهیزیه نمی‌بره، البته ما بختیاری هستیم اونا اصفهانی 😬 این کارو سخت‌تر کرده 

2738
خب منم همینو میگم  بعد طرف ما خیلی کادو میدن  اون میگه نمیخوام امیدم به کادو بقیه با‌شه& ...

اگه قراره اتلیه و ارایشگاه بری و شام بدی بهتره ی عروسب خوب بگیری ی عمر حسرت میشه برات.من با وجود عروسی خوب هتوزم ک هتوزه غصه میخورم ک چرا عقد نگرفتم مث همه ی دخترا

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
اگه قراره اتلیه و ارایشگاه بری و شام بدی بهتره ی عروسب خوب بگیری ی عمر حسرت میشه برات.من با وجود عرو ...

آخه از بزن و برقص خوشم نمیاد 

اونا هم اصلا تو مراسمشون آهنگ ندارن 

یعنی من این ایده رو دادم که اختلاف نشه سر آهنگ 😬

آخه اونا خودشون تو مراسمشون آهنگ ندارن، خیلی مذهبین 

خب نگیر خدایش من اگه بر میگشتم عقب یه کلیب فرمالیته میگرفتم عروسی کلا نمیگرفتم فقطم سر همین شلم دادن به جماعت مفت خور. منو همسرم چون ماه عسل توپی داشتیم میخواستیم جشن نگیریم خانواده هر دو اجازه ندادن گفتن باید باشه الانم پشیمونم.

چه پولیه میخوای حروم کنی شام بدی دیگران پشت سرتم کلی حرف و حدیث .

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

خب عقد که با خانواده عروسه، 

عروسی هم با داماده!

اون نمیتونه بگه عقدو چکار کنیم

اما توافق مهمه! عقد جشن بگیر همون شامی که میخوای برا رستوران بدی تو عقدت بده دیگه

ارایشگاه و اتلیه و لباسم‌که داری! همون عروسی میشه فرقی نداره

ماه عسلتم‌میری مشهد!

با سیاست باش بگو باسه عزیزم عقدو جشن مبگیریم همون شام رستورانم شب عقد میدیم

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
آخه از بزن و برقص خوشم نمیاد  اونا هم اصلا تو مراسمشون آهنگ ندارن  یعنی من این ایده رو د ...

خب اگه بزن و برقص ندارین همون بهتر که پول عروسی رو خرج سفر دونفره کنین کیفشو ببرین.البته من قبل عروسیم ب همسرم گفتم بجای عروسی بریم کربلا خانواده اش قبول نکردن گفتن پول دادیم تو عروسی مردم باید بیان عروسیمون پس بدن

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
خب نگیر خدایش من اگه بر میگشتم عقب یه کلیب فرمالیته میگرفتم عروسی کلا نمیگرفتم فقطم سر همین شلم دادن ...

اگه اشکالی نداره میشه بگین ماه عسل کجا رفتین؟ 

بیشتر از این حرصم میگیره که رو حرف خودش میمونه 😤

البته طرف ما خوب کادو میدن. 

2706