2733
2734
عنوان

چطوری برای عروسی و عقد با همسرتون توافق کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 84 پست
من خودم عقد نگرفتم چون همسرم دستش تنگ بود بله برون ساده گرفتیم اما عروسیم رو خیلییی شیک و مجلسی گرفت ...

عزیزم کل هزینه عروسیت چقدر شد؟

سر لباس و آتلیه و اینا مشکل نداریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان که نمیخوایم بگیریم  برای بعدا داریم صحبت میکنیم

درست میشه سخت نگیر از حالا فکر هر دوتون و مشغول نکن ولی اگه ارزوی عروس شدن داری عروسی بگیر دیگه تکرار نمیسه

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2728
درست میشه سخت نگیر از حالا فکر هر دوتون و مشغول نکن ولی اگه ارزوی عروس شدن داری عروسی بگیر دیگه تکرا ...

خود عروسی رو دوست ندارم 

فقط بهش میگم رستوران شام بدیم 🤦🤦

بزن و برقص نداشته باشیم 

برای لباس و آتلیه و اینا مشکل نداریم 

عزیزم کل هزینه عروسیت چقدر شد؟ سر لباس و آتلیه و اینا مشکل نداریم  

به خدا اصلادقیق نمیدوتم چون تموم هزیته های عروسیم با پدرشوهرم بود.تازه رسم داریم ک نصف پول تالار رو خونواده عروس میدن ک پدرشوهرم اونو هم خودش دادو از ما نگرفت ولی طلاهام به کنار هف ملیون پول خریدم شد.نزدیک یک سیصد پول ارایشگاه و اجاره لباس عروس.پول شام و تالار هم تقریبا ۱۴ ملیون شد.البته سه سال پیش..الان همه چی گرونتر شده

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2738
حالا این نظر خودمون دوتا ست که نمیتونیم توافق کنیم چه برسه که خانواده ها هم حرفشو بزنن🤦 شما آخر چی ...

فعلا ك عقديم

اما خانواده همسرم شهرستان هستن ما تهران 

تو فاميل ما همه خرج عروسي با داماد هست اونا عروس براي خانواده خودش ميگيره دوماد براي خانواده خودش

توافقم اين بود ك تهران عروسي بگيريم الان ميگه شهرستان بگيريم من چرا بايد اينهمه هزينه كنم براي فاميلاي شما🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

خود عروسی رو دوست ندارم  فقط بهش میگم رستوران شام بدیم 🤦🤦 بزن و برقص نداشته باشیم  بر ...

خب چه خرجیه میخوای انجام بدی فقط شام. لباس بپوش یه کلیپ فرمالیته بگیر و برو ماه عسل خدایی پول حرام کردنه ایده ت

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
ما هم قراره خانواده ش بدن 

خب شما ک اتلیه و اینا ک میرین.میمونه پول شام وتالار که اونو بدین هم دوباره برمیگرده ب خودتون.چون پول تالار و شام ما میگم ک تقریبا ۱۴ شد که پولای جمع شده تقریبا همونقد بود.پول شاباش من و همسرم هم سرجمع ۴ ۵ ملیون شد ک اون موند برا من و همسرم‌

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2706