2737
2739
عنوان

خستهههههه شدممممم بدادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داری و نشنیدی؟  شبر شب باید ۶ ماهگی قطع بشه دیگه اینو هر دکتری میگه  تازه دکتر دختر ...

اره دوتا شازده بزرگ کردم اما نشنیدم 6ماه ب بعد شیر شب قط

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
2728
2738
یعنی به جز من و شما همه دارن میگن ما نشنیدیم  مگه میشه؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐

منم نمیدونستم ولی خب تعجب هم نداره از شش ماهگی بچه غذای کمکی میخوره.لزومی نداره شب بهش شیر داد.دختر من بیدار نمیشد بعد غذای کمکی.

💞I love you, when you call me senorita💞
به بچه ۲ ساله با شیشه چرا شیر میدی با لیوان بده خب 

دخترمن تا ۷سالگی شیشه شیر وپستونک میخورد تازه ۲ماهه به هزارمکافات ترکش دادیم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

فکر خودکشی بیانش هم برای یه مادر زشته عزیزم

شرایطتت سخته و خستت کرده درسته ولی به این فکر کن ۹۰ درصد مادرها این شب و روز های سخت و دارن ،تمام میشه عزیززم. به ^آرامش می رسید.  مثل همه مامانای گل 

استرس و اضطراب درونی شما موقع انجام هر کاری که مربوط به بچه هست  یقینا بچه رو نا آروم و بد اخلاق میکنه پس آرامشتو و حفظ کن صلوات بفرست از خدا و اهل بیت مدد بخواه و اون جوجه کوچیک ناتوان که به امید مادری تو پا به این دنیا گذاشته رو زیر بال و پر قشنگت بگیر و بزرگش کن 

شیر خشک و شیر مادر فرقی نداره

فرقش در ترکیباتشه اتفاقا خیلی فرق میکنه..شیر خشک بخاطر ترکیبات قندی بالایی که داره باعث خرابی دندون بچه ها میشه ولی شیر مادر ترکیباتش متعادله و باعث فساد دندون نمیشه..لطفا با اطلاعات کامل دیگران رو راهنمایی کنید..ممنون

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
2706