2733
2734
عنوان

خستهههههه شدممممم بدادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 102 پست
منم نشنیدم شب نبایدبه بچه شیردادبخصوص نوزاد😐

یه سرچی بکن

بعد از اینکه شش ماهش تموم شد به مرور شیر شب قطع بشه.مثلا فاصله شیر خوردن تو شب موقع خواب حداقل پنج ساعت باشه

به شدت رو دندوناش اثر بد میزاره.هم شیری و هم دائمی

به بچه ۲ ساله با شیشه چرا شیر میدی با لیوان بده خب 

حالا مشکلم باشیشه و لیوانش نیس  این خیلی غربت بازی میکنه شیشه رو چجور ازش بگیرم کلا بچه در اصل نباید شب تا صبح بیدار شه دختر من تا صب ی شیشه کامل شیر میخوره ازین شیشه بزرگا براهمون جیش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازگیا خیلی کم بیدار میشه ولی من طبق عادتی ک روزها 2 ساعتی یبار میخوره شب ها بهش شیرمیدم الا بیدارم ...

به زور هر ۲ ساعت تو خواب شیر میدی به بچه؟ نکن خواهرم 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2731
بچه داری و نشنیدی؟  شبر شب باید ۶ ماهگی قطع بشه دیگه اینو هر دکتری میگه  تازه دکتر دختر ...

اگه شیر مادر باشه اشکالی نداره ولی شیر خشک برای بچه در طول شب خوب نیست و از ۶ماهگی بخاطر این که دندوناش خراب نشه باید قطع بشه..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
حالا مشکلم باشیشه و لیوانش نیس  این خیلی غربت بازی میکنه شیشه رو چجور ازش بگیرم کلا بچه در اصل ...

هرچی شیشه داره در شیشه رو ببر ببین چیکار میکنه.

وابستگی پیدا کرده بهش..ترک دادن اینم یه پروسه هست برات

2738
یه سرچی بکن بعد از اینکه شش ماهش تموم شد به مرور شیر شب قطع بشه.مثلا فاصله شیر خوردن تو شب موقع خوا ...

خداروشکر یه نفر اینجا اینارو میدونه 

تعجب کردم واقعا 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
حالا مشکلم باشیشه و لیوانش نیس  این خیلی غربت بازی میکنه شیشه رو چجور ازش بگیرم کلا بچه در اصل ...

غربت بازی؟بچست ها.اینجوری نگو اون الان متوجه هیچی نیس .شما خودت یه شب رختخوابتو عوض کن نمیتونی بخوابی درست.انتظار داری بچه ای که طول زندگیش پوشک پوشیده پاشه راحت بره جیش بکنه تو دسشویی.؟فقط حوصله کن حوصله.

💞I love you, when you call me senorita💞
عزیزم میشه بگی چرا نباید بخوره دختر منم شش ماهه هست بهش میدم 

من ک به جفت پسرام تا اونجایی ک یادمه تا یک سال و نیمگی شب و روز شیر دادم ...اولی شیرخشکی بود شب و روز کارم شیر درست کردن بود...دومی شیرمادری بود اونم هم شب و هم روز دادمش تا یک سال و نیم 

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
به زور هر ۲ ساعت تو خواب شیر میدی به بچه؟ نکن خواهرم 

خب الا داره چرک خشکن میگیره دارو دکتر تاکید کرد ک حتما بهش شیر بدم ..ن قبل تر 3 یا 4 ساعت میشد شب بهش شیر بدم الا نمیخور ه گوشش درد میکنه

2706