2737
2739
عنوان

خستهههههه شدممممم بدادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 102 پست
فرقش در ترکیباتشه اتفاقا خیلی فرق میکنه..شیر خشک بخاطر ترکیبات قندی بالایی که داره باعث خرابی دندون ...

عزیزم فقط بخاطر خود شیر نیست.مک زدن هم میتونه رو حالت لثه و فک در آینده تاثیر بزاره

فرقش در ترکیباتشه اتفاقا خیلی فرق میکنه..شیر خشک بخاطر ترکیبات قندی بالایی که داره باعث خرابی دندون ...

دیگه این حرف من نیست که با من لازم نیست بحث کنید من نه دکترم نه حرف از خودم میزنم این حرف پزشک هست

لینک ویدیو هم گذاشتم حرف پزشک متخصصه وقت بذار ببین

🔵🔵🔵وزن اولیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک میکنی کار درستی کردی؟

خب الان دندوناشون ک موردی نداره حالشونم خوبه دیگه جفتشون نمره اول کلاسن دیگه قراره چی بشه؟استرس گرفتم   

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......

شوهرا واس بچه داری همینن بچه ندارم هنوز نامزدم ولی همه دومادامون وقتی نصف شب بچه گریه میکنه خودشون بچه میشن یکی باید اونارو ساکت کنه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
2728
خواهش میشه خواهر😂😂 نه ولی جدا شبا با یچیز دیگه شکمشو سیر کن مثلا براش سوپی چیزی بپزز بزار یخچال ب ...

کی جرعت داره خابشو بهم بریزه اوف تا صبح جیغ میزنه اگ خابشو بهم بریزم فقط همون لحضه ک شیشه میخاد سریع باید بهش شیششو رسوند خودش میخوره و میخابه

خب الان دندوناشون ک موردی نداره حالشونم خوبه دیگه جفتشون نمره اول کلاسن دیگه قراره چی بشه؟استرس گرفت ...

قرار نیست با شیر دادن بلایی سر بچه بیاد که عزیز دلم 

فقط خودت اذیت شدی و خودت و بچه راحت نخوابیدین 

برا خیلیا عین استارتر این مشکل پیش میاد که دیگه بچه عادت میکنه و ول کن نیست باعث عذاب میشه 

خیلیا دندون بچشون خراب میشه 

اینا عوارضشه و گرنه قرار نیست بچه چیزیش بشه کخ

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2738

خودت ميگي بچه !!! رو اين كلمه اول مكث كن يكم بعد دوباره فكر كن 

شما داري همه چي بچرو يهو ازش ميگير 

بايد يدونه يدونه ارش بگيري 

شيرو گرفتي حالا سريع ميخواي پوشكم بگيري 

اصولش اينه روزا ببرش تند تند دستشويي شبا پوشك كن 

تازعادت كنه كم كم 

بابا لعنتيا قيل اينكه بچه دار شيد مطالعه كنيد 

اونموقع نكرديد الان بريد سراغ كتاباي مختص اين موضوع

خودت ميگي بچه !!! رو اين كلمه اول مكث كن يكم بعد دوباره فكر كن  شما داري همه چي بچرو يهو ازش م ...

عزیزم س ماه از شیر خودم گرفتمش کاش ب شیشه عادتش نمیدادم کااااااش  وگرنه راحت از پوشک گرفتع میشد من  یکمی وسواسم  امشب تا جیش کرد رو تشکش واقعا کنترل خودمو از دست دادم  از طرفیم شوهره هی میگف مقصر تویی واقعا دگ روم فشار بود

عزیزم س ماه از شیر خودم گرفتمش کاش ب شیشه عادتش نمیدادم کااااااش  وگرنه راحت از پوشک گرفتع میشد ...

به هر حال با وجود خستگي و همه اينا دركت ميكنم اما شما مادري بايد معقول تر رفتار كني و يه عالمه كتاب در اين زمينه بخوني و فيلم اموزشي ببيني ! 

دنياي بچه با ما زمين تا اسمون فرقشه 

شما كه حساسي شبا بچرو پوشك كن و در طول روز تمرين كن باهاش ببرش دستشويي تند تند 

كم كم عادت ميكنه 

طول ميكشه بچه تغيير كنه 

همه بچه نسبت به دستشويي رفتن مقاومت ميكنن