2737
2734
عنوان

اینهمه قرنطینه کردیم آخرش 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 44 پست
بعضیا واقعا نفهمن دیشب مامانم زنگ زده میگه پسر عموم اینا رفتن خونشون اونم سرزده منم کلی عصبانی شدم ...

وقتی خودشون شعور ندارن میرن خونه مردم مادرت چه گناهی کرده بنده خدا 

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی جدی من خوشحالم این عید درسته نتونستیم بریم جایی و مسافرت اما از رفت و آمدهای الکی راحت بودیم خدایی واقن من ک خودم فامیل ندارم هیچکس رو ندارم همش باید فامیل مذخزف شوهر رو تحمل میکردم این عید خیلی برا من خوب بود نشستیم فیلم دیدیم خوردیم و خوابیدیم و ورزش کردیم تو خونه کلی باهم وقت گذروندیم تظاهر ب دوست داشتن کسی ام نکردم والا😁

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفصل...😐🖐🏼                 نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو😑
2731
مدیریتشون تو حلق داعش  😈😁😁

واقعا چه مدیریتی😏😏

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
ولی جدی من خوشحالم این عید درسته نتونستیم بریم جایی و مسافرت اما از رفت و آمدهای الکی راحت بودیم خدا ...

خداروشکر یه نفر راضی بود😂

مه امروز اخبار رو دیدم روحانی گفت باید با این ویروس کنار بیایم ممکنه تا ۲سال دیگه؟ باشه

یه متخصص ژنتیک صحبت میکرد میگفت تاچهارماه دیگه هست.ازنظر ژنتیک ویروس میگفت

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
2740
یعنی امروز اعلام کردن کرونا حالا حالا ها هست  ماها فقط یکماه و نیم خودمون اسکول کردیم وقرنطینه ...

ازاین ب بعدشم خودتودوسداری باید بمونی خونه چون ب کسی لطف نمیکنیم ک 😐

نسل هفتاد وشصت ،تنها نسلی ان ک نمردن ولی زندگیم نکردن...
اون زر زیاد میزنه

والا کدوم حرفش راست بوده که این حرفش باشه 😏

منم اصلا از ۲۹اسفند جایی نرفتم جز سلامت جنین بدم بعد هر شب طن داداشم پا میشه میاد هی بهانه میارم از رو نمیره چن شب پیش زنگ زد شما بیاین گفتم من جایی نمیرم بخاطر دلتنگیم کسیو تو خطر نمیندازم زنگ زد ب مامانم اره فلانی گفت رفت و امدمونو قیچی کنیم خدایا چقد یه عده احمقن

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان