2733
2734
عنوان

اینهمه قرنطینه کردیم آخرش 😫😫

795 بازدید | 44 پست

مااصلا بیرون نرفتیم اونوقت دیروز بچمو بردم اتاق خواب بخوابونم شوهرم پشت بوم رفته بود بعد دیدم بچه‌هام دارن بلند بلند حرف میزنن جیغ و داد راه انداختن یه دفعه پسرم ۱۱سالشه اومداتاق خواب گفت مامان عمو اومده خونه مون😕میخواست منوآبجی و بوس کنه فرار کریدم😡اینقدر ناراحت شدم گفتم سریع برین اتاق خواب بیرون نیایین تانرفته ..شوهرم اومد دیدش شکه شد آخه گفته بودیم ماهیچ جا نمیریم شما هم نیاین ولی اومد تنها بود اصلا ملاحضه ندارن انگار نه انگار که کرونا اومده دوساعت نشست پاشد رفت 😏وقتی رفت سریع همه خونه رو ضدعفونیکردم خیلی اعصابم بهم ریخت اونا عید همشون رفت و آمد کردن همش میرن بیرون مابیچاره ها تقاص کاربقیه روپس بدیم باید ماچه گناهی کردیم😫😫😫

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

حالا تموم شده دیگه رفته خونش ایشالا ک چیزی نمیشه اصاب خودتو خورد نکن 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفصل...😐🖐🏼                 نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجای کاری پس تا واکسنش بیاد خودتون رو قرنطینه کنید

یعنی چی 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2740

خا حالا    کرونایه بیچاره خوب بهانه ای دست بعضیا داد😂😂😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بعضیا واقعا نفهمن

دیشب مامانم زنگ زده میگه پسر عموم اینا رفتن خونشون اونم سرزده

منم کلی عصبانی شدم

طفلکی مامانم تا یه ساعت همه چیزو ضدعفونی میکرد از مبل بگیر تا بخاری و دستگیره در 

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
چون اعلام کردن کرونا حالا حالا هست خخخخ

تا کی هست ؟ کجا اعلام کرد

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
یعنی امروز اعلام کردن کرونا حالا حالا ها هست  ماها فقط یکماه و نیم خودمون اسکول کردیم وقرنطینه ...

خب یعنی نکنیم ؟