2733
2739
عنوان

اینهمه قرنطینه کردیم آخرش 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 44 پست
تا دوساا😁😁😁😁

وای به بچه‌هام گفتن همشون جیغ زدن 😂😂

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

بابا هممون اسکل شدیم بخدا.فیلمی که از کشواری دیگه مسافر میاد قم رو دیدید.چندین اتوبوس از کشورای پاکستان و نمیدونم کوفت وزهرمار .تااااااا کی میتونیم خودمونو زندونی کنیم.همش حرف از ملت بیچاره ی خودمونه.پس اونا چی هستن

🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا خردااد  ادامه میدم بعد اون با رعایت نظافت وبهداشت به ادامه زندگیم تو جامعه میپردازم

اگه خیلی طول بکشه نمیدونم والا ادم دیونه میشه توخونه

نسل هفتاد وشصت ،تنها نسلی ان ک نمردن ولی زندگیم نکردن...
2731

ما با قرنطینه مون خیلی هم کار خوبی کردیم، لااقل درصد ابتلای خودمون و بقیه رو آوردیم پایین، ویروس چند سال هم باشه. هرچی دیرتر ویروس بگیریم به نفعمونه هم داروهای موثر کشف شده هم ویروس ضعیفتر شده.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
بابا هممون اسکل شدیم بخدا.فیلمی که از کشواری دیگه مسافر میاد قم رو دیدید.چندین اتوبوس از کشورای پاکس ...

خیلیاشم ساختگی یا واسه وقتای پیشه دیگه تو پاکستان نبوده که کرونا تو چین بوده اونا رو نباید راه میدادن 

خیلیاشم ساختگی یا واسه وقتای پیشه دیگه تو پاکستان نبوده که کرونا تو چین بوده اونا رو نباید راه میداد ...

نع دقیقا مال دیروزه .خودا طرف تو کلیپ میگه امروز ۹ فروردین ۹۹ .اینجا پر از مسافره.چه میدونم دیگه الله و علم 

🤔
من تا خردااد  ادامه میدم بعد اون با رعایت نظافت وبهداشت به ادامه زندگیم تو جامعه میپردازم

بیائید در این خاک؛ در این مزرعه پاک؛ بجز عشق٬بجز مهر؛ دگر بذری نکاریم.   
2738

اخه مگه چقدر میشه تو خونه موند ما که کلی قسط داریم بعدشم خرج خونه رو ازکجا بیاریم دیگه ادم مجبوره واسه کاربره بیرون

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
بابا هممون اسکل شدیم بخدا.فیلمی که از کشواری دیگه مسافر میاد قم رو دیدید.چندین اتوبوس از کشورای پاکس ...

اخبار اعلام کرد گفت این مال الان نیس بعدشم اصلا اتوبوس پاکستان نیس

خداروشکر
خداروشکر یه نفر راضی بود😂

از مریضی ک راضی نیستم ازین ک این عید انقدر  آدمای مسخره فامیل و قرار نیس ببینم خوشحالم 🤣🤣

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفصل...😐🖐🏼                 نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو😑
الان یه نفر تو تاپیک من گفت الکی جو ندید تا بیستم بهمون خبر میدن نمیدونم چیو میگفت الان ofشده

اره منم شنیده بودم تا ۲۰ فروردین میرسه اوج ۱۰ اردیبهشت تموم میشه 

اما دوروزه میشنوم زیاد طول میکشه 

هرچند امکانش دور نیست چون امریکا گفته سه چهار ماه درگیره خودش