2737
2739
عنوان

چرا برای ما یارانه معیشتی نمیریزن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 74 پست
تا8میلیون درماه رومیدن وخونه بالای10میلیاردنباشه یاماشین زیر700میلیون هم میدن

والا شوهرمن یه خونه نود متری داریم که سیصدتومن بیشترنمیارزه یه ماشین هفتاد میلیونی 

درآمدشم درماه متغیره چون کاسبه اما تعلق نگرفت

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
نترسیدخواهرام چندباراعتراص زدن ببین اگه اعتراص کنن ودوباره ببینن وضعشون خوبه قبول نمیکنن امااگه بب ...

منم راهنمایی کنید

الان هم میشه کاری کرد؟

دلیل نریختن رو تو صفحه قبل گفتم

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نترسیدخواهرام چندباراعتراص زدن ببین اگه اعتراص کنن ودوباره ببینن وضعشون خوبه قبول نمیکنن امااگه بب ...

باید بگم به بابام دوباره اعتراض بزنه مرسی،راستش من شوهرم درامدش واقعا خیلی خوبه و بهمون تعلق نگرفت اما کلا داشتم میسوختم به بابامینا ندادن 

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
راستش دروغ چرا برای اطرافیان من اینجورنبوده وهرکی وضعش خوب بودندادن اونایکه کمتربوددادن حالابرام ع ...

اره اطرافیان منم یکی اینقدر داره که معشیتی براش پول چیپس و پفک بچش هم نیست داره معشیتی میگره

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2728
عزیزم یعنی چی یارانشونو جدا کردن؟

عزیزجان خواهرم ازدواج کرده بوداماهنوزیارانه اشوازخانه پدری جدانکرده بودچون هم خودش هم شوهرش شاغل بودن وضع مالیشون خوب بودگفتن نیازی به این یارانه نداریم

وپیش مادرم بودبعدکه میخواستن معیشتی بدن چون یارانه اش به حساب مادرم که سرپرست بودمیومددارآمدخواهرم روهم به کل اعضای خانواده جمع بستن وبالای8میلیون همه شدن

بعدکه یارانه خواهرم روبانقل وانتقالات به خودش دادیم دیگه درآمدمادرم وخواهرای مجردم زیر8میلیون شدوبهشون معیشتی دادن

متوجه شدیدعزیزجان؟

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
عزیزجان خواهرم ازدواج کرده بوداماهنوزیارانه اشوازخانه پدری جدانکرده بودچون هم خودش هم شوهرش شاغل بود ...

ممنون گلم بله 

فکرکردم میگین مثلا شوهرم یارانشو بریزه تویه کارت دیگه😅😅😅😅

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
باید بگم به بابام دوباره اعتراض بزنه مرسی،راستش من شوهرم درامدش واقعا خیلی خوبه و بهمون تعلق نگرفت ا ...

نه حتمابگیداعتراص کنن چیزی نمیشه مطمئن باشید

همکارشوهرم چکهای صاحبکارش روباکارت ملی خودش پاس میکردبعدمعیشتی بهش ندادن اعتراص کردگفتن بالای20میلیون جابه جایی پول داری بعدکه شفاف سازی کردهمه ماههاروباهم بهش دادن

2740
والا شوهرمن یه خونه نود متری داریم که سیصدتومن بیشترنمیارزه یه ماشین هفتاد میلیونی  درآمدشم در ...

چک جابه جانکرده

یاماشین به اسمش نیست

من برادرم چندتاماشین به اسمش بودکه خبرنداشت

داییم زده بودبه اسمش

واسه ماهم نمیریزن  چون قبلا دوتا زانتیا مال پسر دایی شوهرم که نمایشگاه داره به نام شوهرم خریده ...

عین برادرم

برادرمن هم دبیربازنشسته ومستاجره

بهش ندادن

گفتن چندتاماشین به اسمته

بعددیدای دل غافل داییم که بورس ماشین داره چندتاماشین هاشوبه اسم این زده وبرادرم کلایادش رفته

حالاشماهم اعتراص بزنیدالبته فکرکنم بهتره قبلش تکلیف سنداون ماشین هارومشخص کنیدتابه اعتراضتون رسیدگی کنن چون بازهم دلیل میارن که شماماشین به اسمتونه

مثل مادرم اینابایدجداکنیدیاتکلیف اون سندهارومشخص کنیدبعداعتراص بزنیدمطمئن باشیدرسیدگی میکنن

من اطرافم دیدم که خوب رسیدگی کردن

عین برادرم برادرمن هم دبیربازنشسته ومستاجره بهش ندادن گفتن چندتاماشین به اسمته بعددیدای دل غافل ...

دقیقا مثل ما 

چند تا ماشین به نام شوهرمه درصورتیکه خودمون پراید داریم

چکار کنیم؟؟؟

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
چک جابه جانکرده یاماشین به اسمش نیست من برادرم چندتاماشین به اسمش بودکه خبرنداشت داییم زده بودبه ...

باید بهش بگم ممنونم 

دقیقا مثل ما  چند تا ماشین به نام شوهرمه درصورتیکه خودمون پراید داریم چکار کنیم؟؟؟

گفتم عزیزم

تکلیف سنداون ماشین هارومشخص کنیدیعنی شوهرتون ازنام خودشون اون سندهارودربیاره

بعداعتراص بزنیدرسیدگی میکنن ووقتی دیدن دیگه چیزی به اسمتون نیست بهتون همه روازاول میدن

امااگه سندهاروانتقال ندیددوباره ردمیکنن اعتراصتون رو

2706