2737
2734
عنوان

چرا برای ما یارانه معیشتی نمیریزن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عزیزم ماهم سه ماه اول نگرفتیم.رفتیم کافینت از اول ثبت نام کردیم برای معیشتی بعدش ماه بعد پول چها ...

اخه من ثبت نام کردم..برای شوهرمم اس ام اس اومد که ثبت شده..ولی الان هرچی میخوام اطلاعات وارد کنم مینوبسه صحیح نیست

نترسیدخواهرام چندباراعتراص زدن ببین اگه اعتراص کنن ودوباره ببینن وضعشون خوبه قبول نمیکنن امااگه بب ...

مهلته اعتراض تموم شده یا میشه؟؟من ندیدم جایی باشه که بشه اعتراض کرد

2740
مهلته اعتراض تموم شده یا میشه؟؟من ندیدم جایی باشه که بشه اعتراض کرد

الان توسایت الف نوشته بودکه دوباره خردادماه سایت بازمیشه برای اعتراص وبازسازی واضافه کردن افرادجدید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
ببین برای کسی چک پاس نکرده یاجابه جایی باکارت ملی خودش توبانک اعتراص میزدیددرست میشد مادرم اینااع ...

چرا عزیزم چک های صاحب کارش رو جابجا میکنه

یعنی دیگه نباید این کارو بکنه؟؟کار دیگه ای لازم نیست بکنیم برای اثبات اینکه اون جابجایی ها برای ما نبوده؟؟

چرا عزیزم چک های صاحب کارش رو جابجا میکنه یعنی دیگه نباید این کارو بکنه؟؟کار دیگه ای لازم نیست بکنی ...

خوب پس همین

تویکی ازپست های قبلی به یکی ازکاربراگفتم که همکارشوهرم چکهای صاحبکارش روپاس میکردبهش معیشتی نداده بودن

اعتراض که کرده بودگفته بودن درماه بالای8میلیون جابه جایی داری

بعددیگه انجام ندادودوباره اعتراص زدتاحل شد

شماهم حتماسایت بازشداعتراض کنیداماقبلش حتماحتمانبایددیگه چک پاس کنه

شوهرم هم قبلاچکهای صاحبکارش روپاس میکردکه دیگه صاحبکارش نذاشت چون صاحبکارش وضعش خوبه نه یارانه بهش میدن نه معیشتی

گفت خودم پاسشون میکنم

برای اثبات حالاشماتواعتراص بنویسید

اگه من هم تونستم وشوهرم همکارش رودیدازش میپرسه چطوراعتراض زده بهتون میگم عزیزم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )