2733
2739
عنوان

چرا برای ما یارانه معیشتی نمیریزن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 74 پست

برای ما هم نریختن  پارسال دهم  صبح زود می اومد به حسابمون ولی این ماه نیومد 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا مرض دارن الکی الکی به خیلیا تعلق نگرفته حالا ما واجد شرایط نبودیم ولی بابام کارگر ساختمانیه ،ماش ...

ببین برای کسی چک پاس نکرده

یاجابه جایی باکارت ملی خودش توبانک

اعتراص میزدیددرست میشد

مادرم اینااعتراص کردن سه بارواخرش اسفندماه همه روباهم دادن

اوناهم گفته بودن بالای8میلیون درامددارید

که خواهرکارمندم که یارانه اشوجداکردومتاهل بودبه بقیه دادن

چون زیر8میلیون شددیگه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2728
فکرنکنم ربطی داشته باشه  خواهرشوهرم ماشین وخونه به نام همسرشه انباردار شرکت گچم هست ماهی پنج ت ...

اخه اعتراض کردم واسم لیست این ماشینا رو فرستاده بودن که به این دلیل بهتون تعلق نمیگیره 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
فکرنکنم ربطی داشته باشه  خواهرشوهرم ماشین وخونه به نام همسرشه انباردار شرکت گچم هست ماهی پنج ت ...

تا8میلیون درماه رومیدن

وخونه بالای10میلیاردنباشه یاماشین زیر700میلیون هم میدن

2740
ببین برای کسی چک پاس نکرده یاجابه جایی باکارت ملی خودش توبانک اعتراص میزدیددرست میشد مادرم اینااع ...

نه والا یه بار اعتراض بیشتر هم نزدن چون گفته بودن اگه باز تعلق نگیره قطع میکنن یارانه رو هم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
نه والا یه بار اعتراض بیشتر هم نزدن چون گفته بودن اگه باز تعلق نگیره قطع میکنن یارانه رو هم

نترسیدخواهرام چندباراعتراص زدن

ببین اگه اعتراص کنن ودوباره ببینن وضعشون خوبه قبول نمیکنن

امااگه ببینن اطلاعاتشون درسته بررسی میکنن وبهشون میدن مطمئن باش

من خواهرام چندین باراعتراض زدن وآخرش قبول کردن

فقط قبلش خواهرم رویارانه اشوجداکردن که بااینهاحساب نشه که بالای8میلیون بشه

من تواین سایت به چندنفردیگه هم گفتم که خداراشکرپیگیرشدن وبهشون دادن

اخه اعتراض کردم واسم لیست این ماشینا رو فرستاده بودن که به این دلیل بهتون تعلق نمیگیره 

جدی؟

من نپرسیدم ازشوهرم که دلیلش چی بود

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
نترسیدخواهرام چندباراعتراص زدن ببین اگه اعتراص کنن ودوباره ببینن وضعشون خوبه قبول نمیکنن امااگه بب ...

عزیزم یعنی چی یارانشونو جدا کردن؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
کلا ده بیست چهل کردن دادن

راستش دروغ چرا

برای اطرافیان من اینجورنبوده وهرکی وضعش خوب بودندادن اونایکه کمتربوددادن

حالابرام عجیبه که برادرشوهرم که کارمنددادگستریه مگه چقدربهش میدن که به اون ندادن

فقط اون برام سواله

بقیه رومیدونم چرادادن یاندادن

2706