2733
2734
عنوان

شلخته بانوهای عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 186 پست
خیلی دوس دارم مرتب باشم اما برعکس شما انگار یه چیزی منو میچسبونه زمین😂😂😂توروخدا راهکاری دارید بدی ...

فکرکن هرلحظه مهمون میاد خونت سر زده..من شوهرم میاد خونه کیف میکنه خونه رو میبینه میگه ارامش میگیرم

الان که نیست عزیزم  من اخه بچه هام ادا اطوار زیاد دارن یهویی وسط غذا بشقاب عوض می کنن  ق ...

مثل دختر من باید چند تا فاشق عوض کنه تا ببنه کدوم بخوره

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خرید وفروش دارید که توش سود هست  خانوده ات حالا یا داداشته یا بابات میخواد زمین یا خونه بخر ...

😍😍خریدو فروش داریم مربوط بخودم حقمه میخوام بدونم میرسم؟

داداشمم اره زمین خریده تازگیایکیم میخواد بخره

2742
فکرکن هرلحظه مهمون میاد خونت سر زده..من شوهرم میاد خونه کیف میکنه خونه رو میبینه میگه ارامش میگیرم

منم همسایه هام زیاد میان پیشم از ترس اینکه هر لحظه ممکنن بیان در بزنن بیان تو همش خونه ام باید مرتب باشه😀😀😀

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
😍😍خریدو فروش داریم مربوط بخودم حقمه میخوام بدونم میرسم؟ داداشمم اره زمین خریده تازگیایکیم میخواد ...

اون یکی تو بیابان نخره به صلاحش 

اره تو توی خرید وفروش سود میکنی وتمام ناراحتی هات با یه سود خوب جبران میشه

مثل دختر من باید چند تا فاشق عوض کنه تا ببنه کدوم بخوره

اره 

امان از این دخترای لوس 

عزیزم شما اینایی که حدس میزنی برای کاربرا از روی چیزی می گی ؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
اره  امان از این دخترای لوس  عزیزم شما اینایی که حدس میزنی برای کاربرا از روی چیزی می ...

عزیزم چیزی که به ذهنم میرسه ممکن درست باشه ممکن هم هست نباشه 

حس ششم

اون یکی تو بیابان نخره به صلاحش  اره تو توی خرید وفروش سود میکنی وتمام ناراحتی هات با یه سود خ ...

ای وای چقد دقیق زدی توخال ،فدات،ی سوال بپرسم شوهر من خیلی بهم بدی کرد خیلی درحدی که بماند ...میدونم ی روز خدا میزنتش چون قضیش فرق داره،بنظرت امسال اتفاق میفته؟؟؟بدلایلی امسال رو پرسیدم

واینکه بچم پیش من میمونه یا میگیرتش ازم؟

همینارو بگی دیگه نمیپرسم ازت

عزیزم چیزی که به ذهنم میرسه ممکن درست باشه ممکن هم هست نباشه  حس ششم

عزیزم😘😘

چه جالب 

اخه من یه خانمی میشناختم 

چند بارم پیشش رفتم البته 

به طرز عجیبی گذشته و یه چیزایی از اینده رو می گفت ولی زمان دقیقشو نه 

عرب بود و تسلط کامل به قرآن داشت 

اینارو از دوی قرآن می گفت 

اصلا یجوری که تمام تنم مور مور میشد 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ای وای چقد دقیق زدی توخال ،فدات،ی سوال بپرسم شوهر من خیلی بهم بدی کرد خیلی درحدی که بماند ...میدونم ...

برا شوهرت یه پیشمونی هست با هفت روز یا هفت هفته یا هفت ماه یا هم هفت سال 

بچه رو دقیق نمیدونم ولی بیشتر رو اینه که پیش اون بمونه

حالا شوهرمن اصلا براش فرقی نداره ۹ روز خونه بود نمیزاشت جارو بزنم میگه بیکاری ول کن بیا بشین 😒

یکی از کاربرا میگفت خونه عمش که زنوشوهر هردو استاد و دمترن خونشون کلی اشغالو ظرفو لباس کفش ریخته همیشه میگه جا برنشستن نیست میگفت از لوستر لباسشونو اویزون میکردن میگفت یخچالشونو باز کردم دیدم توش کرمه یبار ب عمش کفته چطور میمونید میگه ما میدونیم جای هرچیزی کجاست و شوهرمم اصلا ناراحت نیست

عزیزم😘😘 چه جالب  اخه من یه خانمی میشناختم  چند بارم پیشش رفتم البته  به طرز ...

نمیدونم اونا رو اونا با موکل درارتباطن حتما

2706