2733
2739
عنوان

زن دایی بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 59 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولش کن بابا زندایی ‌کیلو چنده الان مردم حوصله خودشونو ندارن حالا زن دااااایی... محلش نزار اصلا جایی ک اون هست تو نباش

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾

یه بار بشورش دوبار بزار رو خشک کن. پهنشم نکن بزار بمونه قشنگ پلیسه بخوره اونم عمری 😠

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2742

بی محلی چیهه اخه!!!!جواب بده قشنگگگ ـ اگه گفت چزا ازدواج نمیکنی بگو ما هرکس و نا کس خونه راه نمیدین ازدواح خوب مهم و گرنه پسر که ریخته. دو باز توی جمع بگو بهش راحت میشی ولی راحت شدی منو دعا کن

۲۳ ولی خیلی ریزه میزم همه میگن بهم میخوره دبیرستانی باشم

بزگترین جواب اینه که خور پیشرفت کنی خوب درس بخونی رشته خوب کار خوب درامد خوب شوهر و ازدواج و زندگی خوب... به تیپ و قیافت و هیکلت خوب برسی پیش اونا شیک و خوب و باکلاس بپوشی و برخورد و رفتار کنی ....

اعتماد به نفس بالایی هم داشته باشی

انقدر هیچی نگفتی ک فکر میکنه هربار خواست میتونه بهت چیزی یبار واسه همیشه جلوی جمع ضایعش کن ک دهنشو کلا ببنده جان خودت بگو با سکوتتم کسی نمیگه خیلی با ادبه میگن درست میگه ک حرفی نمیزنه اینم فقطم یبار جوابشو بده تماااااااام

2740

وااای خدا لنت کنه همچین زندایی هایی رو منم یکیشو دارم ، داره دیوونم میکنه با اینکه من چیز بخصوصی تو زندگیم ندارم بازم کلی بهم حسادت میکنن برام دعا میکنن و کلی غیبت و تهمت . من ک هر چقدر ازشون دوری میکنم بازم ول کنم نیستن یه جوری خودشو دخالت میدن و کنجکاو زندگیمن ، متاسفانه فک نکنم راهی برای نجات باشه😩

شبیه زن دایی و خانواده مادری منن انگار تو غار بودن تو جمع بهم میگفتن تو چی داری که میری باشگاه یا میگفتن توروخدا پزشکیم شد شغل و همش تو کثافط تنها کاری که میکنم اینه وقتی حرف میزنن پوزخند میزنم از صد تا فحش بدتره

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
شبیه زن دایی و خانواده مادری منن انگار تو غار بودن تو جمع بهم میگفتن تو چی داری که میری باشگاه یا می ...

منم الان دانشجوی فوق لیسانس حقوقم چن وقت پیش داشتم بهش مشاوره میدادم رید بهم گفت میخوام برم پیش کسی که تجربه داشته باشه

2706