2733
2739
عنوان

بچه ها صبام دارم به عشقم میرسم بعد ۶سال ،عکس گل خواستگاری میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3032 بازدید | 192 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم شما بودید عکس گذاشتید بعد شما گفتید واسه شمالید ویکی از بچه ها گفتش قیافه تون به شمالی ها نمیخور ...

اره عزیزم پدرم ترکه مادرم شمالی 

پدر پدرم ترکه مادرش شمالی 

واسه همین فک نکنم من ترک محسوب شم 

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟
عروسی دوستش قربونت برم 😂😂🙈🙈🙈همه میدونن خب  خانواده ها باهم ارتباط دارن

جون جون  چقدر خوب ک خانواده ها گذاشتن برین اینور اونور... برا من خانوادش میدونن همه  ولی من مادرم فقط میدونه  اون اولا همش تشر میزد 😂😂😂

2731
اره عزیزم پدرم ترکه مادرم شمالی  پدر پدرم ترکه مادرش شمالی  واسه همین فک نکنم من ترک محس ...

چقد قاطی پاتی شد

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
جون جون  چقدر خوب ک خانواده ها گذاشتن برین اینور اونور... برا من خانوادش میدونن همه  ولی م ...

😂😂😂اره خیلی خوبه مامانم 😂😂😂همش هوامو داشته 

2740
اره عزیزم پدرم ترکه مادرم شمالی  پدر پدرم ترکه مادرش شمالی  واسه همین فک نکنم من ترک محس ...

چون جد پدریتون ترکه شما هم ترک حساب میشید ولی در کل دو رگه هستید😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
چقد قاطی پاتی شد

اره کلا علاقه داشتن خانوادگی زن شمالی بردن 

پدربزرگم و تمام پسراش همه زن شمالی بردن 😂

اره کلا علاقه داشتن خانوادگی زن شمالی بردن  پدربزرگم و تمام پسراش همه زن شمالی بردن 😂

اخه شمالیا گل ان گل😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706