2733
2734
عنوان

بچه ها صبام دارم به عشقم میرسم بعد ۶سال ،عکس گل خواستگاری میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3032 بازدید | 192 پست
اسم مغازشم بگو برم خودمو معرفی کنم بگم دوست قدیمی صبا جونم خخخ

امارشو خوب دراوردی😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم مغازشم بگو برم خودمو معرفی کنم بگم دوست قدیمی صبا جونم خخخ

عزیزم پاساژ امیر پور نرفتی تا حالا؟بغل داروخونه صحت 

همین پایین هست راسته کفش فروشی ها 

عزیزم پدرم منو به این اسم صدا نمیزنه 😂😂😂میگه فاطمه 

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟
2731
عزیزم پاساژ امیر پور نرفتی تا حالا؟بغل داروخونه صحت  همین پایین هست راسته کفش فروشی ها  ...

میدونم کجاست گلم😘😘😘شوخی کردم باهات عشقم چ صادقانه هم همه چیو میگی فداتشم 😅😅ایشالا ک خوشبخت بشین خوشگلم

🤪
میدونم کجاست گلم😘😘😘شوخی کردم باهات عشقم چ صادقانه هم همه چیو میگی فداتشم 😅😅ایشالا ک خوشبخت بشین ...

آفرین اره عزیزم من رو راستم ،قربونت برم عزیزم مرسی گلی 😍❤️🥰😘

خودت شمالی هستی نه؟😂😂

اره گل😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2740
نه عزیزم اصلا فامیل نیستیم ولی خودم رفته بودم پی ویش از شیطنت 

سلام عزیزم...مجدد بهت تبریک بگم😍😍

ی کمکی میشه بهم کنی و از تجربیاتت استفاده کنم در راستای مخ زدن؟😄😉🙈

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
سلام عزیزم...مجدد بهت تبریک بگم😍😍 ی کمکی میشه بهم کنی و از تجربیاتت استفاده کنم در راستای مخ زدن؟ ...

سلام عزیزم مرسی 😂😂😂من ازش خوشم میومد رفتم پی وی اش و سلام کردم اونم مغرورانه باهام حرف زد گفت عکستو بده عکسمو دادم دیگه ول کنم نبود میگفت چشات عاشق چشاتم هیچی دیگه اولین بار هم همو دیدیم من گفتم نمیتونم باهات باشم تموم ولی تموم نشد 😂😂😂😂خودش بعد از اینکه عکسمو دید خوشش اومد 

ولی با چشات پسر رو جذب کن بخند چشاتو بالا پایین کن 😂🙈

سلام عزیزم مرسی 😂😂😂من ازش خوشم میومد رفتم پی وی اش و سلام کردم اونم مغرورانه باهام حرف زد گفت عکس ...

ای جان😁 عزززیززززممم

همیشه شاد باشی خواهری جووووونم😘😘😘😘

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
ای جان😁 عزززیززززممم همیشه شاد باشی خواهری جووووونم😘😘😘😘

مرسی قربونت برم 😍😘