2737
2739
عنوان

من دلم نی نی میخواد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 99 پست
از کجا میدونین عزیزم؟ ازمایش خاصی داره؟

با یه آزمایش ساده cbcمیشه فهمید آزمایش خاصی نمیخواد

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
بله گلم بفرمایید

متاسفانه به بنده هم میکرو پیشنهاد شده اول اینکه سنم داره بالا میره و وقت چندانی ندارم دوم اینکه از نظر مالی شرایط خوبی ندارم میشه بپرسم تقریبا چقدر هزینه ش شد؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پلاکتم 800 بود که دکترکفت نباید باردارشی تاشیش ماه کفتم شایددکتربه شماهم گفته باشه 

چرا نباید باردار بشی؟ چ دارویی میخوری؟ 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2742
پلاکتم 800 بود که دکترکفت نباید باردارشی تاشیش ماه کفتم شایددکتربه شماهم گفته باشه 

من هیچ علائمی ندارم دکتر گفته باردار شو بعد تو بارداریت بهت آی وی آی جی وصل میکنیم میدونم ک بارداری سختی پیش رو دارم

متاسفانه به بنده هم میکرو پیشنهاد شده اول اینکه سنم داره بالا میره و وقت چندانی ندارم دوم اینکه از ن ...

من کلا با پانکچر و انتقال و ازمایشات و داروها ۱۲ تومن هزینم شد مرکز دولتی هم میرم

داروهای ایرانی رو من جواب نمیداد و فقط خارجی استفاده کردم برای همین گرونتر شد 

من کلا با پانکچر و انتقال و ازمایشات و داروها ۱۲ تومن هزینم شد مرکز دولتی هم میرم داروهای ایرانی رو ...

وای مرکز دولتی 12؟ پس خصوصی چند؟ من اصفهانم میگن مرکز دولتیش خیلی کم جواب میگیرن. باید اگه رفتم برم خصوصی تازه شوهرم گفته هزینه ش خیلی سنگینه نمیدونم چه جوری راضیش کنم تازه اگه جواب منفی بشه اون وقت دیگه چیکار کنم؟ 

2738
من کلا با پانکچر و انتقال و ازمایشات و داروها ۱۲ تومن هزینم شد مرکز دولتی هم میرم داروهای ایرانی رو ...

اگه ناراحت نمیشی دکتر نگفت علت منفی شدن چی بوده؟ چند تا تخمک داشتی؟ جنین فریز چندتا؟ 

وای مرکز دولتی 12؟ پس خصوصی چند؟ من اصفهانم میگن مرکز دولتیش خیلی کم جواب میگیرن. باید اگه رفتم برم ...

خصوصی خیلی بهتره رسیدگی و چکاپ و وقتی ک میزارن ولی شهر ما نداره

هزینه هاشم خورد خورد داده میشه من از پارسال اسفند رفتم تا امسال اسفند الانم ک چند روزه منفی شدم

شما ازمایش دادین ک بدونین مشکلتون چیه و از شماست یا همسرتون؟

به منم گفت اگه بادارشدی باید تحت نظرباشی مشکلت چی که حامله نشدی 

کیست ریزتخمدان دارم متفورمین میخورم چ علائمی واسه پلاکتتون دارین؟ 

اگه ناراحت نمیشی دکتر نگفت علت منفی شدن چی بوده؟ چند تا تخمک داشتی؟ جنین فریز چندتا؟ 

نه فدات شم چرا ناراحت بشم

تازه منفی شدم ی هفتس 

دکترم احتمالا بیستم ب بعد بیاد 

۸تا تخمک داشتم و ۵تا جنین

دوتارو انتقال دادن ۳تا مونده 

2706