2737
2739
عنوان

من دلم نی نی میخواد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 99 پست
کیست ریزتخمدان دارم متفورمین میخورم چ علائمی واسه پلاکتتون دارین؟ 

هیچ علایمی ندارم فقط گفته تحت نظرباشم هرسه ماه بایدبرم برای ازمایش انا ومنم مشکلم واسه حاملکی تنبلی تحمدان سه ساله منتظرم هنوزم موقع نشدم به امید خداببینم این ماه چی میشه 

نه فدات شم چرا ناراحت بشم تازه منفی شدم ی هفتس  دکترم احتمالا بیستم ب بعد بیاد  ۸تا تخم ...

تعداد تخمک هاتم که خوب بوده. انشاالله به حق 5 تن خودت طبیعی بشی. واقعا ضربه بدیه که میکرو منفی بشه بعد از اون هم آمپول و دوا و هزینه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ علایمی ندارم فقط گفته تحت نظرباشم هرسه ماه بایدبرم برای ازمایش انا ومنم مشکلم واسه حاملکی تنبلی ...

انشالله ک این ماه نتیجه میگیری دکتر ب من میگه اگه میخوای پلاکتت بره بالا باید طحالت رو برداریم ک ممکنه باز پلاکتتت بیش از حد بره بالا منم راضی ب عمل نشدم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
تعداد تخمک هاتم که خوب بوده. انشاالله به حق 5 تن خودت طبیعی بشی. واقعا ضربه بدیه که میکرو منفی بشه ب ...

دقیقا خیلی عذاب کشیدم

ایشالا هیچکی مجبور ب تحمل اینهمه درد نباشه

خداهم ایشالا ب شما و من و همه منتظرا بی دردسر نی نی سالم و صالح و بده

ایشالا با دارو همون اول جواب میگیری

دوستم برام دعا کن من تو این پروسه پیر شدم یکبار باردار شدم ولی تو 6 ماهگی بعد از تحگل کلی سختی و ناراحتی از دست دادمش ضربه روحی بدی خوردم. خیلی طول کشید تا دوباره برای باردارشدن آماده بشم الانم که میگن تخمکات کوچیکن و فلان. دیگه واقعا خسته شدم. دوستم برام دعا کن. 

دوستم برام دعا کن من تو این پروسه پیر شدم یکبار باردار شدم ولی تو 6 ماهگی بعد از تحگل کلی سختی و نار ...

عزیزدلم

خیلی سختی کشیدی

ایشالا بی دردسر نی نی سالم و صالح خدا بده

2740
دقیقا خیلی عذاب کشیدم ایشالا هیچکی مجبور ب تحمل اینهمه درد نباشه خداهم ایشالا ب شما و من و همه منت ...

انشاالله یکدفعه  به دلم افتاد که من و شما سال دیگه بچه دار هستیم. آمین یارب العالمین