2752
2734
عنوان

من دلم نی نی میخواد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 99 پست
هر چی خواستم بهم داده تا حالا بهم ن نگفتخ ولی همش میگه صبر کن نشده واسه یه چیزی انتظار نکشم دیگه دار ...

انرژیتو بیشتر کن.مطالعه ت رو بیشتر کن .به بدنت برس.رژیم مناسب.ورزش.تمام موانع رو بردار از سرراهت .و درکنار همه ی اینها توکل ب خدا...انرژی مثبت انرژی مثبت انرژی مثبت...تلاش تلاش تلاش...ناامیدی و یاس ممنوع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ذهنتو درگيرش نكن زودتر اتفاق ميافته من هيچ مشكلي نداشتم ولي از بس هرماه منتظر بودم نميشد خيلي ني ني ...

ماه قبل با36روز تاخیر پریود شدم اونقد بی بی چک زدم و آزمایش دادم ک دیگه داشتم دیونه میشدم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
😐😐😐😐 سه ماه چیزی نیست بابا صبر کن واقعا خدا خودش توی بهترین شرایط بهت میده، منم زیاد انتظار کشید ...

خدا کنه همینطور باشه

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
21

دوستم خب به شما بایدم گفت صبر کن سنت که کمه تازه سه ماه هم اقدامی.. پس بقیه چی بگن. یکی مثل من که سی و یک سالمه و 5 ساله ازدواج کردم واقعا دیگه بریدم نمی دونم سرنوشت از جونم چی می خواد شما که تازه اول راهی انشاالله که همه منتظران هرچه زودتر دامنشون سبز بشه. 

وای عزیزم همدرددیم ولی پلاکت خون من بلاست دکترکفته نباید باردارشی

چنده پلاکتت؟ چرا نباید باردار بشی؟ 

بچه ها یه چیزی ک خیلی خیلی مهمه واسه باردار شدن و خیلیا بهش بی توجه هستن خود رابطه س ...اینکه رابطه صرفا برای باردار شدن نباشه.اوج لذت رو برای طرفین ب همراه داشته باشه.اینکه در حین رابطه لبخند فراموش نشه و دوم اینکه استرس نباشه.استرس تو بدن باشه حتی اگر سالم ترین بدن رو داشته باشید بارداری رو کنسل میکنه

من تازه میکرو هم کردم و منفی شدم خیلیا شاید تو شرایط عادی منتظرن ولی برای ما انگار دیگه شانسی وجود ...

انشالله ک ب زودی و طبیعی نتیجه میگیری عزیزم🌹

دوستم خب به شما بایدم گفت صبر کن سنت که کمه تازه سه ماه هم اقدامی.. پس بقیه چی بگن. یکی مثل من که سی ...

انشالله🙏

من صبرم خیلی کمه متاسفانه