2733
2734
عنوان

دل تنگی

55 بازدید | 4 پست

دلم برای نامزدم تنگ شده  از اوایل اسفند تا حالا به خاطر قرنطینه نتونستم ببینمش، ارتباطمون هم خیلی کم شده فقط در حد پیام دادن و گاهی تلفنی، توی دو شهر جدا هستیم، این چند وقت هر وقت باهاش صحبت میکنم از دلتنگی زیاد همش بهش غر میزنم، اونم سعی میکنه آرومم کنه ولی امروز ناراحت شد، من نمیدونم چکار کنم، نمیتونم جلوی احساساتم رو بگیرم، همش اعصابم ازش خورد میشه، خیلی مشغوله میدونم ولی منم دلم تنگ میشه اینطوری میشم، به نظرتون باید چکار کنم 😞

منم دلتنگ شوهرمم برای کاریه شهر دیگست یه ماهو نیم میشه نیست دارم دیونه میشم خدایا من چراانقد این بشرودوست دارم

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکل اینجاست نمیدونم احساساتم رو چطوری کنترل کنم، اونم مشغله زیاد داره و موقعیتش هم جوری نیست که بتونم راحت باهاش صحبت کنم، هم دلم براش تنگ شده هم غرورم بهم اجازه نمیده خودم هی بخوام باهاش تماس بگیرم یا پیام بدم. چون اگر میتونست خودش حتما تماس می‌گرفت باهام. داره بهم فشار روحی وارد میشه