2733
2734
عنوان

بچه ها بیان اسکرین شات های منو شوهرم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 55597 بازدید | 365 پست
ازجای دیگه دلش پره مطمئنم

نباید از خودت ضعف نشون بدی .اینکه چون میترسی از تنها بودن نباید باعث بشه ضعف نشون بدی مردای از زنای قوی خوششون میاد. به جای یکی به دو سعی کن اگه ناراحتم میشه با دلبری کردن از دلش دراری.مثلا میگفتی خانوم حرف گوش نکنتو تنها میذاری میترسه

میشه به جای تنبیه بیای بوست کنم؟

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین🌹
فرهنگیان قبول شدید؟

نه،ولی یه مدت رفتم سر یه کاری به بهانه های مختلف که به بجه نمیرسی و این چیزا دیگه نرفتم ،یعنی نذاشت برم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه،ولی یه مدت رفتم سر یه کاری به بهانه های مختلف که به بجه نمیرسی و این چیزا دیگه نرفتم ،یعنی نذاشت ...

من خیلی دوس دارم هم سرگرم بشم 'همم ک استقلال مالی پیداکنم . ولی راهشو بلد نیستمممم😪

من خیلی دوس دارم هم سرگرم بشم 'همم ک استقلال مالی پیداکنم . ولی راهشو بلد نیستمممم😪

منم خیلی دوست دارم،چه کنم که شوهر جان اجازه نمیده

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2731
دقیقا مثل من رفتار میکنی ولی با همسری که ایشون دارن اگه این حرفارو بزنن  احتمال داره خون و خو ...

اگه این حرفا رو نمیگه پس حداقل سرسنگین باشه باهاش که دیگه فک نکنه خبریه،بنده خدا کاری نکرد که تازه عذرخواهی هم کرد

ت
بیخیال بابا هرچی بیشتر بهش پیام بدی و نازشو بکشی فک میکنه چ خبره و بیشتر ناز میکنه،اصلا دیگه بهش پیا ...

هرزگی نکردم که ...!!!!!!.این جمله اصلا قشنگ نیس.حتی به عنوان مثال زدن..ارزش خودتونو تو مثال هم پایین نیارید

2740
واقعا چطور به خودشون احازه میدن با زن هاشون این برخورد رو داشته باشن ؟ 

عزیزم این خوبه.شوهر من اصلا منو ادم حساب نمیکنه.جلوش خودمم بکشم گریه کنم انگار ن انگار.خیلی دورو و نفهمه.

وای خدا من اینارو میخونم سرم گیج میره بخدا ، بهش میگفتی غیرت رو‌ارایش داری قبول ، رو تنها گذاشتن زنتم داری ؟؟؟؟ خانوما غیرت بخدا معنیش فرق داره .. اجازه ندین بهتون بی احترامی بشه .. من یکبار شوهرم بهم بد تذکر داد توی خیابون ، بخدا چنان قیامتی کردم دیگه غلط بکنه بخواد ضایعم کنه .. گفتم همینم ، روز اول هم همین بودم چشمت کور دندت نرم حالا خداوکیلی آرایشم کمه .. بعدم نخواد بیاد خونه عمرا راهش بدم خونه.. بابا زندگی بکیرین مشتتون چیه اینقدر وا میدین آخه .. استارتر منتش نکش مطمئن باش دردش چیز دیگه بوده .. یک کم جذبه داشته باش خب 

وای خدا من اینارو میخونم سرم گیج میره بخدا ، بهش میگفتی غیرت رو‌ارایش داری قبول ، رو تنها گذاشتن زنت ...

اینم تنها نمیزاره عزیزم مثلا میخواست یه چیزی بگه من بترسم و گرنه تنها نمیزاره.دیگه الان نمیشه الان بخوام براش باد کنم قیافه بگیرم بدتر میکنه

2706