2733
2739
عنوان

بچه ها بیان اسکرین شات های منو شوهرم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 55696 بازدید | 365 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار با نامزدم رفتم از یه جا پنکک خریدم یه ساعت بعد اومد خونمون دیدم یکی دیگه خریده گفتش قیمتش مناسب بود یکی دیگه خریدم😂😂😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
کلا ما خانوما شوهرامون هر مدلی که باشه .جور دیگه شو دوست داریم .همسر منم .اجازه میده .ولی حد کم . و ...

اره اتفاقا توهمه چی اینجوری هستیم،یکی شوهرش خشنه،میگه کاش مهربون بود،واسه یکی مهربونه،میگه کاش خشن بود،یکی قدش بلنده میگه کاش کوتاه بودم،یکی کوتاهه میگه کاش بلند بودم،به داشته هامون راضی نیستیم کلا

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2742
من همیشه دوست داشتم شوهرم غیرتی باشه 😫 ولی نیست متاسفانه 

واي نه توروخدا همسر من به شدت غيرتيه به همه چيم گير ميده خيلي اذيت ميشم كاش غيرتي نبود

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
اره همش میگه😑😢😂اما من گوش نمیدمـ.قایمکی میزنم فهمید

من خودم آرایشگرم.

دل شکستن شوهرت ارزش این چیزها رو نداره.

من اصلن دیگه نمیزنم.

همین جوری واقعا زیباتریم‌

توی خونه جلو خودش بزن.

بیرون نه

2738
نه نمیاد مطمئنم میخواست دکم کنه چیکار کنم

هیچی دیگه..حقته....تنها بمون تا حالت بیاد سر جاش....والا دیگه...

چرا غرورشو خرد کردی...من عاشق اینم که شوهرم روم غیرت داشته باشه...کیف میکنم...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
من یه بار با نامزدم رفتم از یه جا پنکک خریدم یه ساعت بعد اومد خونمون دیدم یکی دیگه خریده گفتش قیمتش ...

بابا،خوشبه حالت،حالا ماباهم میریم میخریم این نمیگه نخر تو مغازه قشنگ وایمیسه من انتخاب میکنم میخریم میایم بیرون بعد که میخوایم برگردیم نایلون لوازم آرایش و میگیره ازم بدون هیچ حرفی میندازه سطل آشغال کنار خیابون،ببین این دیگه چیه🤣

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
بیخیال بابا هرچی بیشتر بهش پیام بدی و نازشو بکشی فک میکنه چ خبره و بیشتر ناز میکنه،اصلا دیگه بهش پیا ...

دقیقا مثل من رفتار میکنی

ولی با همسری که ایشون دارن اگه این حرفارو بزنن 

احتمال داره خون و خون ریزی و کشت و کشتار راه بیفته

من خودم آرایشگرم. دل شکستن شوهرت ارزش این چیزها رو نداره. من اصلن دیگه نمیزنم. همین جوری واقعا زی ...

بخدا منم نمیزدم گفتم الان بعد یکماه مادرمو میبینم یکم برسم به خودم

اخه چرا این قدر به شوهراتون رو میدین همون موقع که گفت نمیام خونه می گفتی من تو خونه میترسم امشب میرم خونه مامانم بعد ناهارهم میموندی برا مردها هر چه قدر ناز کنی بیشتر میان سمتتون 

2706