2752
2734
عنوان

بچه ها بیان اسکرین شات های منو شوهرم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 55732 بازدید | 365 پست
بخدا منم نمیزدم گفتم الان بعد یکماه مادرمو میبینم یکم برسم به خودم

خوب کاری میکنی 

شما زن فهمیده ای هستید

گول این زنها رو نخورید ک بهتون دعوا کردن رو یاد میدن

بخدا اینها خودشون ذلیل مردهاشون هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا،خوشبه حالت،حالا ماباهم میریم میخریم این نمیگه نخر تو مغازه قشنگ وایمیسه من انتخاب میکنم میخریم ...

واقعا؟؟؟؟؟ عجب فیلمیه😂😂😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
هیچی دیگه..حقته....تنها بمون تا حالت بیاد سر جاش....والا دیگه... چرا غرورشو خرد کردی...من عاشق اینم ...

بخدا گوش میدم حرفش.الان میخواستم خونه مادرم برم.

چه فوحشایی داد😭

2731

غیرت فقط به ارایش و این چیزا نیست مثلا خانومت تا این وقت شب تنها باشه خیلی با غیرت این یعنی لجبازی و زور گویی

عزیزم اگه زندگیتو دوست داری سعی کن برای این مشکل یه راه حل پیدا کنی یا خودت بیخیال بشی هر کسی یه عیبی داره شوهر شمام این مدلیه دیگه فک نمیکنم با کنار اومدن باهاش سخت باشه

خدایا به خودت سپردمش❤
دقیقا مثل من رفتار میکنی ولی با همسری که ایشون دارن اگه این حرفارو بزنن  احتمال داره خون و خو ...

دقیقا من مثلا الان از راه بیاد بخوام براش ناز کنم پشتمو بهش کنم بخوابم واویلاس قبرم کندس🤭😂

بنظرم تو مقصری.اخه من مردا ی حسی روی زنشون دارن اکه نادیده گدفته بشه فاجعه بشه.

ی مدت زیادی ارایش نکن اگه گیر بدی بد تر میشه.

اگه ببینه روی این مسئله بی اهمیتی اونم کم کم سرد میشه ولی اگه ببینه ک حساسی بد و بدتر میشه

بخدا گوش میدم حرفش.الان میخواستم خونه مادرم برم. چه فوحشایی داد😭

عیب نداره...عوضش دیگه همون یه بارم نمیزنی دیگه به صورتت 😄😄😄

بیخیال..میگذرن این روزا....اما معلومه خیلی دوستت داره‌‌..قدرشو بدون....خوشبخت باشی کنارش عزیزم...دنیا ارزش این کشمکشهارو نداره....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
غیرت فقط به ارایش و این چیزا نیست مثلا خانومت تا این وقت شب تنها باشه خیلی با غیرت این یعنی لجبازی و ...

آفرين 👏🏼دقيقااا اينا غيرتو اشتباه معني ميكنن

Never give up on something you really want.its difficult to want but its more difficult to regret    
نمیدونم زنگ بزنم یا نه غرورم اجازه نمیده

زنگ بزن هر طور شده بکشش خونه .بگو تنهایی میترسم. هر بهانه ای که میتونی بیار ...

نزار اختلافتون به خانواده ش برسه و متوجه بشن و دخالت کنن.

ولی وقتی اومد حسابشو برس .ادا هاشو بی محلی کن تا خودش خسته بشه بیاد با هم حرف بزنید

زیادی بپرسی چی شده مگه من چیکار کردم ....

بیشتر بهانه میگیره و عادتش میشه قهر کردن..

با مردای این مدلی باید نسبت به قهر کردنا و گرد وخاک کردناشون بی توجهی نشون داد....

ولی دعوا نکن .فقط بی توجهی .....

وقتی خودش اومد طرفت ...حرفاتو بزن

بخدا گوش میدم حرفش.الان میخواستم خونه مادرم برم. چه فوحشایی داد😭

فک کنم اونم اشتباه کرده،دیگه نباید فحش میداد،اونم باید برا فحشاش ازت معذرت بخواد،حالا شوهرمنم حساسه ولی دیگه فحش نمیده،ناراحت میشه و بد اخلاقی میکنه

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

عزیزم خودت بهترشوهرت زندگیت وقلق های شوهرتومیدونی وهیچ کس اندازه خودت ومشاورنمیتونه کمک کنه ممکنه بعضی رفتاراکه دارن میگن شوهرتو بدترکنه خودت فکرکن ببین چطوربهتره

امیدوارم خدا به زودی یه نی نی سالم بزاره بغل همه منتظرا
2706