2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرااومدی اینجا

من با فرغونم غان غان كنان رفتم دعوام نكنين😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
وقتی عقل کمه و احساس زیاد که همون اوایل دهه بیسته باید ازدواج کنی برسی به سن تجزیه و تحلیل دودوتا چه ...

درسته 

بحث عقل و احساس هم ممکنه نباشه

کلا دهه بیست دهه هیجان و تجربه کردن و سختی کشیدنه و انسان کلا سن و سالش کم تر باشه با شرایط مختلف راحت تر میتونه کنار بیاد و راحت تر انعطاف داره ولی سن بالا دیگه انعطاف پذیری و هیجانش کم تر میشه و دیگه دنبال تغییر نیست

ازدواج هم چیزیه که انسان باید بهش نیاز داشته باشه و تو این سنین بعد از یه مدت دیگه اون احساس و نیاز در ادم کم تر میشه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
خیلی معذرت میخوام منظورم با شما نیستها کلی میگم شماها خودتتون ازدواج کردین و کلی عشق و حال کردین ...

ازدواج اصلا عشق و حال نیست ..تماما مسئولیت و چالش هست ...تازه اینو من میگم که ازدواج خیلی خوبی دارم و راضیم ...و همیشه هم میگم ازدواج خوب عالیه اما ازدواج حتی متوسطش تماما باعث بدبختی و فرسایش هست ...نگفتم ازدواج بده گفتم زندگی رقابت نیست که حتما بین 20 تا 30 ازدواج کرد ...یکی 25 ازدواج میکنه یکی 40 

چجوریه زندگیت  راضی ای من بنا 26 ام دیگه نمیتونم ب هیچکی اعتماد کنم دوس دارم. مجرد بمونم&nbs ...

شما بیست و ششی؟ زود ازدواج کن تنها نمون    بهترین چیز ازدواجه  حتی اگه طرف زیادم سطح بالا نباشه   بخدا بهتر از مجرد موندنه 

من بدجور پشیمونم   خیلی  یعنی ای کاش زود ازدواج میکردم    کاش از اول فکر کاری باری درامدی بودم   بعد زودم ازدواج میکردم    خیلی پشیمونم  هر شب کابوس میبینم    مخصوصا شش سال قبل مادرمم از دست دادم    

2740
ازدواج اصلا عشق و حال نیست ..تماما مسئولیت و چالش هست ...تازه اینو من میگم که ازدواج خیلی خوبی دارم ...

ببخشید میپرسم میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم

ازدواج خوب یعنی چی؟

مثلا در تفاهم یا اخلاق یا پول هست؟

در کدومه؟

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
بچه ها خواهر من 31 سالشه  یه آقاییو دوست داره که شیش سال از خودش کوچیکتره همکارشه  ولی پ ...

ما تو فامیلمون مشابهش داشتیم

همین بهمن ازدواج و عروسی کردن

دیگه بدبختی و خوشبختیش رو الله اعلم

از راه دور که خوبن

وقتی عقل کمه و احساس زیاد که همون اوایل دهه بیسته باید ازدواج کنی برسی به سن تجزیه و تحلیل دودوتا چه ...

به همین دلیل اکثر کسایی که خیلی زود ازدواج میکنن تو سن های بالاتر تازه تجزیه و تحلیل میکنن و ناراضی میشن ..آقایون که میگن جوونی نکردیم ..و خانم ها غر که چرا هیچکاری واسه خودمون نکردیم ...آدم از ازدواج عقب بشینه بهتره تا تو یه ازدواج 10 ساله ناراضی باشه