2733
2739

من با این متنم شدیدا مخالفم 

نداشتن بچه واقعا میتونه قشنگ باشه 

هرگز خونه دار نشدن اما تو خونه اجاره ای با عشق زندگی کردن هم خیلی قشنگه 

زندگی دور رقابت نیست که پشت سرهم قرار باشه مثل هم رفتار کنیم ...حتما ازدواج کنیم بعد حتما بچه دار بشیم ...حتما خونه و ماشین بعدش ...اصلا این کلیشه ها غلطه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون خودم پسر هستم زیر 30 هستم

ولی دوست بالای 30 زیاد دارم و رفت و امد دارم باهاشون بنا بر شرایط کاری

خیلی هاشون با این که زندگی و پول و ثروت و ... دارن ولی تمایلی به ازدواج ندارن .دیگه اون شور و شوق مثلا ده سال قبلشون رو ندارن

با این که خیلی هاشون هم اهل دوست دختر و رابطه بد نبودن

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2728
مننننن  مجرد بالا ۳۵

خانواده نمیگن چرا ازدواج نمیکنی ما نوه میخواییم؟من ۲۰سالمه بهم میگن اخه😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
ازدواج تو دهه بیست همه چیزش حال میده از روابط جنسی تا بچه داری بالای ۳۵ که دیگه حسی واسه ادم نمونده

اینو منم زیاد از دوستان شنیدم که میگن میلی به ازدواج ندارن واقعا

یعنی از یه سنی به بالا خصوصا اگر شرایط کاری سنگین و پر مشغله داشته باشن سرد میشن

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2738
من با این متنم شدیدا مخالفم  نداشتن بچه واقعا میتونه قشنگ باشه  هرگز خونه دار نشدن اما ت ...

خیلی معذرت میخوام

منظورم با شما نیستها

کلی میگم

شماها خودتتون ازدواج کردین و کلی عشق و حال کردین و بچه دار شدین

بعدش به مجردها اینجوری میگید

اینو منم زیاد از دوستان شنیدم که میگن میلی به ازدواج ندارن واقعا یعنی از یه سنی به بالا خصوصا اگر ش ...

شایدم عقلشون کامل تر میشه و زندگی رو با واقعیت بیشتری میبینن و متوجه میشن ازدواج اون چیز پرفکتی که فکر میکردن نبوده

اینو منم زیاد از دوستان شنیدم که میگن میلی به ازدواج ندارن واقعا یعنی از یه سنی به بالا خصوصا اگر ش ...

وقتی عقل کمه و احساس زیاد که همون اوایل دهه بیسته باید ازدواج کنی برسی به سن تجزیه و تحلیل دودوتا چهارتا عقب نشینی میکنی

با این تاپیک داغ دل ادم تازه میشه چرا ایران اینجوریه

به خاطر بعضیا که مغز کوچیک زنگ زده دارن

نمونش تو همین تاپیک هست؛ نگاه کن

اگر نظرت مخالفه منه ریپلای نکن چون احتمال رنگی شدنت هست