2733
2734
عنوان

کی توانایی مدیریت زندگی داره 😁

1376 بازدید | 18 پست

خانم ها شما چطور از پس همه کارای خونه برمیاید!!! واقعا روزی دوبار غذا میپزین! ؟ یک ساله ازدواج کردم، خونه زندگیم تمیزه اما کدوم یکی از کارای خونه تمومی داره!؟ سه چهار روز یک بار جارو میزنم و گرد گیری میکنم، حموم دستشویی ماهی یک بار میشورم باید بیشتر بشورم اما حالشو ندارم، کارای اشپزخونه که همیشه هستن هر کاری بخوای بکنی اول باید غول مرحله اول که اشپزخونست و رد کنی مابین تمیز کاری و جارو و هر کار دیگه ای اشپزی هم میکنم ولی کلا تو همه کارام خیلی کند هستن غذام دییر میپزه باقی کارا کند پیش میرن تازه من دیگه حوصله دوبار غذا درست کردن و ندارم میشه ها اما من فقط میتونم یه بار به جی درست کنم فکر کنم چون اشپزی کردن هم بلد نیستم تازه زورم میاد من کلا تو خونمون دست به سیاه و سفید نزدم و همیشه از اینکه مجبور باشم کاری کنم متنفر بودم اما حالا دارم تلاشمو میکنم اما نمیتونم از ته دل راضی باشم چون با خواسته های خودم یکی نیست بدتر از همه اینه که شوهرم میگه هیچ کاری نمیکنی اگه ده بار یه چیزی ایده ال باشه و یک بار نباشه اون یک بارو میبینه و  همیشه ناراضیه و میگه من نمیتونم یک زندگی رو مدیریت کنم، میگه همیشه همینه باعث میشه حس کنم تمام تلاشم که باعث شده پوستم کنده بشه بی ارزش بودن و فکر کنم حتی به حد نصاب هم نرسیده بودم و از همه چیز زده میشم دلم میخواد فقط خودمو قایم کنم یا بگم بیخیال و خودمو راحت کنم، تازه من فقط خیر سرم خانه دارم اونا که شاغل هستن چکار میکنن!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما یکبار غذا درست کن یه وعده رو تکراری کنید دوبار خیلی سخته، کم کم هر فرز میشی کارا سریع تر ...

شوهرم تکراری از ظهر مونده نمیخوره حتی همون یک بار ظهر و هم خوب نمیخوره 

2731

من شاغلم و درس هم میخونم تازه  ...هر هفته کمکی دارم ..اتو میزنه و گردگیری ...دوبار غذا میپزم و تا به حال نشده غذای تکراری بخوریم چون هردو بدغذاییم ...با برنامه ریزی همه چیز میشه 

شما که تنها وظیفت خانه داری هست و از صبح خونه اید واقعا عجیبه چرا نمیرسید 

من شاغلم و درس هم میخونم تازه  ...هر هفته کمکی دارم ..اتو میزنه و گردگیری ...دوبار غذا میپزم و ...

اخه هیچ وقت کاری نکردم الانم چون پیشرفتی نداشتم همش درجا میرنم شاید واقعا من تنبلم

2740

من هم شاغلم

هم دانشجو

هم خانه دار

برنامه ریزی کن

و اینکه همسرت یک مقدار پررو هست

والا خانوم خونه دار هم وظیفش این کارا نیس

بهتره مهربونتر باشه باهات

شام رو سبک اماده کن

که خسته نشی

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
من هم شاغلم هم دانشجو هم خانه دار برنامه ریزی کن و اینکه همسرت یک مقدار پررو هست والا خانوم خون ...

همسرم خیلی مرد خوب و مهربونیه اما از اون مردای ایدال گراست ولی من خلاف اونم 

من همه چیو کاملا مدیریت میکنم سختم نیس احتمالا باید واقعا بپذیری که خانم خونه ی خودتی و شاید موقع مج ...

فکر کنم حق با شماست اما سخته از تفکرات خودم کوتاه بیام

اخه هیچ وقت کاری نکردم الانم چون پیشرفتی نداشتم همش درجا میرنم شاید واقعا من تنبلم

شوهر من به شدت حساسه ...رو تمام خونه 

در حدی که تو خواستگاری گفت که میخوای بشین خونه یا کل حقوقتو بریز تو جوب به من ربط نداره ولی من تو کارای خونه کمک نمیکنم و نمیرسم ...بنابراین من متوجه میشم شرایطتتو ...چون شوهرتم حساسیت داره شما بیشتر از خودت ناراضی میشی ...برنامه روزانه بنویس و نزار تلنبار بشه ..خداییش ماهی یکبار شستن خیلی دیره دیگه 

2706