2752
2734
عنوان

کی توانایی مدیریت زندگی داره 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 18 پست
شوهر من به شدت حساسه ...رو تمام خونه  در حدی که تو خواستگاری گفت که میخوای بشین خونه یا کل حقو ...

جدی دیره 😁 من بیشتر از خودم ناراضی هستم استرس میگیرم و ارامش ندارم ولی خونه من کثیف نیست بیشترین مشکل من واسه زمانیه که باید کیک و شیرینی بپزم و مثلا کدبانو باشم از اون خانم ها که از هر انگشتش هنر میریزه چند بار امتحان کردم اما سوزوندم ولی میگم که باید یه کارای دیگه رو تعطیل کنم

جدی دیره 😁 من بیشتر از خودم ناراضی هستم استرس میگیرم و ارامش ندارم ولی خونه من کثیف نیست بیشترین مش ...

هنوز زن خونه بودن رو کامل نپذیرفتی ...ولی در کل همیشه قرار نیست حال زن خوب باشه و حوصله داشته باشه ...شوهرتم عادت نده به ایده آل گرایی ...ماهم گاهی خسته ایم و تنبلیم و یا اصلا نمیخوایم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هنوز زن خونه بودن رو کامل نپذیرفتی ...ولی در کل همیشه قرار نیست حال زن خوب باشه و حوصله داشته باشه . ...

بخدا سخته زن زندگی بودن تازه بخوای بچداری هم بکنی شاید هیچ وقت نتونم 

بهتره تموم اینارو بزارین کنار یه دوره اس اگه شرکت کنید کل زندگیتون رو تغییر میده منم باورم نمیشد ولی بعد کم کم معجزشو تو زندگیم دیدم، ازت یه زنی میسازه که کل فامیل محو رفتارات بشن، تموم سیاست های زندگی و زن قوی و با اعتماد به نفسو با فیلم بهت توضیح میده، اسم دورشم زن کاریزماس

این تلگرامشونه @ZEEENDEGY

این اینستاشون @mindandlove1