2737
2734
عنوان

بنظرتون کجا یک فرد واقعا نیازمند پیداکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو که شنیدی کمیته پولو نمیده به فقرا،   پس چرا میگی بدم به کمیته بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه فقط شنیده بودم نمیدونستم راسته یانه

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝

اصلا ب بهزیستی نده برو محله های فقیر نشین شهرتون برو سوپر مارکت و بگو حساب اونایی ک قرض دارن و واقعا نیازمندند رو بده

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
2738

بده به یه خانوم تو شهر ماست. شوهرش ام اس داره و خونه نشین شده. ۲۵ میلیونم بدهکاره. خودم بخدا هرچی از دستم بر بیاد براش واریز میکنم همیشه

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
بنظرت برم پولو بدم کمیته امداد بهتر نیست

کمیته امداد به مردم هیچی ننیدن خودت یکی رو پیدا کن مخصوصا کسی که برای جهیزیه احتیاج داشته باشه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
شاید نیاز داشته باشن ولی خیلی زیاد نه ما دنبال افرادی هستیم ک خیلی خیلی فشار مالی دارن

من یه بار یه مقدار پول دادم به سوپر مارکت کوچمون گفتم اگه کسی اومد توان خرید نداشت ازش پول نگیر از این پولی که میدم کم کن . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤

بنظرم شاید بشه واسه بچه های شیرخوارگاه چیزی خرید یا اگر مقدار پول زیاده حامی یکیشون بشید یا پیج شیرخوارگاه هارو دنبال کنید همین امروز دیدم برای یه بچه دستگاه نمیدونم چی میخواستن چون نمیتونست بخوابه شبا

2706