2733
2734
عنوان

بنظرتون کجا یک فرد واقعا نیازمند پیداکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرت برم پولو بدم کمیته امداد بهتر نیست

نه

این پولو مستقیم خودت به یک نفر بدی که حتی یک گره کوچولو شده از زندگیش باز بشه 

خیلی بهتره تا تقسیم به چند تا بشه و یه چیز ناچیز به چند تا نیازمند برسه و هیچ گره ای هم از کار هیچکس باز نشه

خدایا شکرت
چرا نمیریزی موسسه محک برای بچه های سرطانی

میترسم مثل کمیته امداد باشه شنیدم کمیته پول نمیده به فقرا

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝

والا من ذهنیت خوبی نسبت به کمیته ندارم. یه بار یه کارمنداش گفت کمکهای مردم اول خرج حقوق و پاداش پرسنل کمیته میشه اگر تهش چیزی موند میدن آدم مستحق. من از اون به بعد هیچ پولی به کمیته ندادم

2738
والا من ذهنیت خوبی نسبت به کمیته ندارم. یه بار یه مارمندش گفت کمکهای مردم اول خرج حقوق و پاداش پرسنل ...

ماهم دیدیم باررسیده بود کسی هست یخجال نداره خونش همسایه ها میزاشتن وسایلشونگع میدانم قراربودبه اونم بدن گفتن تموم شده 😐😐😐فرداش چطوری تموم شدخدامیدونه 

مردم جمع شدن براش خریدن 

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

اصلا.استاد کارافرینی من یه چیزایی دربارش میگفت که سرم سوت کشید.یه دوستم تحت پوشش بود ولی ماهی 50تومن بهشون میدادن!فک کن دیگه اینهمه مردم پول صدقه هاشون کجا میره؟!

من همین یه دونه ام!
میترسم مثل کمیته امداد باشه شنیدم کمیته پول نمیده به فقرا

تو که شنیدی کمیته پولو نمیده به فقرا،   پس چرا میگی بدم به کمیته بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
2706