2733
2734
عنوان

بابام دیشب اونقدر گریه کرد تاالان حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه زنداداشمم دندانپزشکه..بیمارستان دولتی..مجبوره بره..اگه نره اخراج میشه وگفتن اگه نیاین مدرکتون ب ...

خدا پدرتو حفظ کنه حق دارن دختر خاله منم پرستاره دیروز خالم خیلی گریه می کرد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728

وای درک میکنم . شوهر خواهر منم پزشکه اوایل همش استرس داشتم که کاش نیاد خونشون بمونه بیمارستان بعد الان چند وقته خونه نمیاد خواهرم با بچه کوچیک میمونه چکار کنه چطور بره خرید بعضی وقتا زنگ میزنه تصویری به من بچشو میشونه پا گوشی من باهاش حرف میزنم بازی میکنم تا خواهرم بیاد یا داداشم خرید میکنه بهش میده زندگیش رو هواس کاش زودتر تموم بشه این اوضاع خدا به بچه کوچیکش رحم کنه 

عزیزم چقد دلم گرفت واسه پدرتون. الان خیلی از خونوادها حال شما وپدرتونو دارن.انشاالله میگذره این روزای سخت⚘

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2738
واقعا پزشک ها و کلا کادر بیمارستان خیلی تو زحمت هستن. دعای مردم پشت و پناه تون باشه. ان شالله دعای خ ...

ممنون عزیزم😘

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
بله خوبیم شکر خدا

بستری شدبن؟اسکن شدین؟میتونی عکس اسکن تون روبرام بفرستین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم چقد دلم گرفت واسه پدرتون. الان خیلی از خونوادها حال شما وپدرتونو دارن.انشاالله میگذره این روزا ...

مرسی عزیزم..ازدیشب حالم بده..مامانمم کلی دعواش کرده که چرا گریه کردی..بهشون استرس وارد کردی..میگه دست خودم نبود..دلم داشت میترکید

قدردتن همه ی زحماتون هستیم…خداعمرتون بده  ازمایشم میخونید؟

نه عزیزم..اسکن ورادیولوژی فقط..اگه کارتون ضروریه وپزشک دردسترس نیست بفرستین به همکارای آزمایشگاهم نشون بدم

بستری شدبن؟اسکن شدین؟میتونی عکس اسکن تون روبرام بفرستین؟

بستری نشدیم چون تا وقتی تنگی نفس شدید نباشه بستری نمیکنن اسکن هم فقط پدر و مادرم کردن که اونارو مثبت تشخیص دادن به ما گفتن نیاز نیست چون تو یه خونه زندگی میکنین شمام دارین حتما.. عکس سی تی تو پرونده بیمارستانه