2726

من بیمارستان کارمیکنم..برادرمم پزشکه..بابام دیشب یهویی زنگ زدبهم..گفت قلبم داره میترکه ولی خودمو نگه داشتم چندوقتیه..ولی دیگه نمیتونم..شبها ازاسترس شما دوتا خوابم نمیبره..ازنگرانی دارم میمیرم..کلی هم گریه کرد  ازدیشب حالم بده..گفت بلایی سر تو وداداشت بیاد خودمو میکشم..بابای من خیلیییی احساساتیه..دیابت وناراحتی قلبی هم داره..استرس خودم بس نیست اینم اضافه شد  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

تازه زنداداشمم دندانپزشکه..بیمارستان دولتی..مجبوره بره..اگه نره اخراج میشه وگفتن اگه نیاین مدرکتون باطل میشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شغلت چیه؟

کارشناس رادیولوژیم

عه😓🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

انشالا همه اتون سلامت باشید ، چهار تا از دوستای منم پزشک هستن که مبتلا شدن ، شش نفر پزشک هم از اعضای خانواده مبتلا شدن ولی همه خوب شدن خدا رو شکر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ای بابا باید جوو خودتون آروم کنید منو و همسرمم پزشکیم الان همسرم کیشیک کروناست ولی به خانواده منتقل ...

والا هیچی نمیگیم..فقط میگیم همه چی آرومه..ولی تی وی تلگرام وات ساپ اینستا...مگه فقط منم؟

2706