2737
2739
عنوان

نئوکیت و وزنگیری

| مشاهده متن کامل بحث + 15999 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ..نی نی تون تو بیداری شیر نمی خورد بهتر شده ؟

سلام عزیزززم. نه. هنوز فقط تو خواب شیر میخوره. ما هم میذاریم وقتی خسته شد میخوابونیم هنوز کامل خوابش نبرده تو خواب و بیداریه ی ۷۰ تا اینا شیر میخوره بعد از تقریبا نیم ساعتم بیدار میشه. دوباره تایم شیر بعدی که نزذیک میشه میخوابونم و ادامه ماجرا. الانم که بزرگتر شده خوابش کمتر شده ی ربع فرصت دارم بهش شیر بدم از دست بدم دیگه من میمونم و ی نی نی گرسنه که نه شیر میخوره نه از گرسنگی میخوابه.

2728
سلام عزیزززم. نه. هنوز فقط تو خواب شیر میخوره. ما هم میذاریم وقتی خسته شد میخوابونیم هنوز کامل خوابش ...

من دیروز برا اینکه شیر نمیخوره تو بیداری بردمش دکتر فوق تخصص گوارش کودکان بود گفت غذا رو از ۴ ماهگی شروع کن اما من میترسم معده اش قاطی کنه

2738
من دیروز برا اینکه شیر نمیخوره تو بیداری بردمش دکتر فوق تخصص گوارش کودکان بود گفت غذا رو از ۴ ماهگی ...

سلام عزیزم. آره برای پسر منم سبز و کمی هم بدبو هست. تو بیداری اصلا شیر نمیخوره. میخوابونمش بهش شیر میدم. فوق تخصص گوارش اطفال بردم که دستور نئوکیت رو داد گفت اشکالی نداره تو خواب میخوره. میتوتی از ۴ ماهگی غذا شروع کنی. ولی من چون ترسیدم غذا به دهنش مزه کنه دیگه شیر نخوره هنوز که پنج ماهش شده شروع نکردم. شما کدوم شهری؟ به نظرم این شیر و اون شیر نکن. نئومیت غالی بود برای وزن و قد پسر من

اوکی. میخواستم بگم اگه نزدیک کرجید بیاین کرج بگیرید سهمیه اتونو نئوکیت داره. خالا الکر دادبد به نی ن ...

سلام ..نه عزیزم ما جنوبیم..بعد اینکه از دیروز دارم بهش الکر میدم ..امشب خیلی راحتتر خوابید حالا نمیدونم از شیر الکر هست یا نه.هنوز خیلی زوده که بگم از اونه ..البته فقط دوتا الکر داره بقیه اش نئوکیت..خیلی بده اینجوری کاش همه یکی بود ...

اوکی. میخواستم بگم اگه نزدیک کرجید بیاین کرج بگیرید سهمیه اتونو نئوکیت داره. خالا الکر دادبد به نی ن ...

راستی سرلاک گندوم سیاه بدون شیر ها نیز رو امتحان نکردین؟کمکی چی بهش میدین؟پسر من حتی به لعاب برنج هم آلرژی داشت