2737
2739
عنوان

نئوکیت و وزنگیری

| مشاهده متن کامل بحث + 16000 بازدید | 111 پست

عزیزم نگران نباش کالری شیرها تفاوت چندانی نداره

منم دخترم وزنش کمه ولی دور سر و قدش خوب رشد میکنه فقط خیلی ظریفه

وقتی غذای کمکی بخوره میتونی با غذای کمکی تقویتش کنی.

منم دخترم آلرژی داشت شیرخشک آپتانیل پپتی میدم 

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نیست که استفاده کرده باشه و ببینیم وزنگیری بچه اش چقدر بوده؟

فقط شیرخودتو چندروز بش بده خودتم غذاهاییی روان بخور...خورشت قیمه ک ترشه بخوری مثلا ..دیگه بچه راحت دفع میکنه

دخترم همه ی زندگیمه
2728
سلام عزیز شما چ کردی برای آلرژی نی نی ت؟ دکتر نئوکیت داد بهت؟

سلام عزیزم. بله. دکتر نئوکیت برامون نوشت. میدیم بهش. علائم ریفلاکس و آلرژیش بهتره ولی شکمش چند روز یک بار کار میکنه دکترش میگه چون پی پیش نرمه یعنی شیرخشک بهش میسازه چون اگه ساچمه ایی یا سفت باشه یعنی نمیسازه. میگفت این شیرخشک چون جذبش بالاست مقدار کمیش دفع میشه و چون کولیک داره خوب نمیتونه دفع کنه. تا شش ماهگی طول میکشه بچه ها پی پی کردنو یاد بگیرن. ما هم همچنان منتظریم ۶ ماه تموم بشه ببینیم چی میشه!

سلام عزیزم. بله. دکتر نئوکیت برامون نوشت. میدیم بهش. علائم ریفلاکس و آلرژیش بهتره ولی شکمش چند روز ی ...

ان شاالله ک بهتر‌میشه عزیزم ممنون ک جواب دادی

ساچمه ای ینی دونه های سفید داخلش باشه؟

من دارم پپتی میدم.مدفوعش دونه سفید داره ولی هم‌تو نی نی سایت هم‌گهواره و هم از دکتر پرسیدم میگفتن ک تا زمانی ک وزن گیری خوبه این دونه ها مشکل نداره

عزیزم نگران نباش کالری شیرها تفاوت چندانی نداره منم دخترم وزنش کمه ولی دور سر و قدش خوب رشد میکنه ف ...

سلام عزیز شما اپتامیل پپتی میدی ببخشید پی پی نی نی تون چطوریه و اینکه روزی چن بار پی پی میکنه؟

2740

دوستان شوهرم دوماهه مغازش بستن بخاطر کرونا کفشاشو اینترنتی آورده خونه بفروش پیج زده اینستا لطفا حمایت کنید دیدن  ضرر نداره آدرس مغازه و شماره هم میده که با خیال راحت خرید کنیداکنیدا@shoe.s509 

پیج من را دنبال کنید کارم خیلی گیره shoe.s509 صلوات برای حاجت دلت 
وزن گیری بچتون با نئوکیت چطوره؟؟ممنون میشم جوابم رو بدین...من خیلی نگرانم الان تازه شش روزه بهش نئوک ...

وزنگیریش تا الان که مثل بقیه شیرخشک بوده. البته بگم اصلا تو بیداری شیرخشک نمیخوره. حتی قانون میندازم. ولی هر دو ساعت میخوابونمش با حوصله شصت سی سی میدیم بهش.