2726
عنوان

نئوکیت و وزنگیری

15756 بازدید | 111 پست

سلام مامانا. توروخدا کساییکه از نئوکیت استفاده کردن برای بچه هاشون ی لحظه بیان. پسر من آلرژی شدید داده اسهال میشه که توش رگه های خون هست. شیر خودم خیلی کمه کلی هم چیزهای الرژن نمیخورم. میخوام ببینم نئوکیت اگه دکترش بنویسه وزن گیری و اندازه دور سر بچه چقدر خوب میشه.‌الان پپتی جونیور میدم کنار شیرخودم ولی اصلا بهش نمیسازه. نفخ و دلدرد میاره. تو رو خدا جواب بدید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقتشه چند کیلوئه؟دکترش گفت وزنش کمه یا خودت فکر میکنی کمه؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728

شاید دلدردش واسه کولیک باشه و ربطی به پپتی جونیور نداشته باشه.

من شنیدم پپتی حونیور وزن دهیش خیلی خوبه ولی نئوکیت رو نشنیدم.

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
چند وقتشه چند کیلوئه؟دکترش گفت وزنش کمه یا خودت فکر میکنی کمه؟

نه دکترش گفت. الان سه ماه و نیمشه ۵۷۰۰. اولش اسهال میشد توش خون بود.دکتر گفت آلذژیه. بعد خوردیم به عید. حالا هم در دسترس نیست دکتر. 

شاید دلدردش واسه کولیک باشه و ربطی به پپتی جونیور نداشته باشه. من شنیدم پپتی حونیور وزن دهیش خیلی خ ...

نه عزیزم از وقتی پپتی جونیور شروع کردم نفخ و دلدرد میتره براشو اینکه چهار پنج روز پی پی نمیکنه. با زور شیاف باید انجام بده. ولی وقتی هم میاد سفت نیست! نرمه ولی نمیدونم چرا اینقدر به خودش میپیچه!

رفلاکس کولیک الرژی .اینا علتش هست تا پایان 4 ماه سخته .

پسر من الان سه ماه و ۱۷ روزشه. تازه از چهارماهگی آلرژیش شروع شد. یعنی هی اسهال شد و توش خون دیدم. بعد آزمایش دادیم عفونت نبود. فهمیدیم آلرژیه. الان فقط نگران وزنگیریه بچمم. نگرانم نکنه این شبرخشکای رژیمی دور سر و وزنشو بالا نبره!

2706