2737
2734
عنوان

بعد از شوهرتون بازم ازدواج میکنین ؟!🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 83 پست
من که از خدامه بره سر و سامون بگیره، مرد مجرد نباید بمونه  منمکه کلا یجای دیگم. چرا باید برام ...

من حس میکنم اون دنیا هم باشم برام مهمه و اگه زن بگیره کلی در عذابم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله اونم اگه من نباشم قطعا ازدواج میکنه طبیعیه

والاااا...👌

بعضی مردا زنشون  هم که هس، میرن یکی دیگه میگیرن، چه برسه که خدایی نکرده فوت کنه  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740

اگر اون جاي من بود صد در صد ميرفت دوباره زن ميگرفت 

ولي من مگه خلم ميرم واسه خودم عشق حال ميكنم چرا دوباره خودمو أسير كنم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
خب حالا  شوهرامون چی ؟😁 بعد ما به نظرتون ازدواج میکنن یا نه ؟

اکثریتشون بعله...  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
🥴 ی درصد فکر کن جواب نه باشه ، مردا فقط میخوان ی نفرو زودتر خوشبخت کنن ☹😁😁😁

از بس که دنبال ثواب هستند...😂😂😂👌👌👌👌

اصلا خوبه دوتا ادم تو زندگی تجربه کنی ببینم چجوریه!؟😜

والاا

ببینیم این مردا چه حسی دارن وقتی ۲ تا زن میگیرن...😂

2706