2410
2553
عنوان

بعد از شوهرتون بازم ازدواج میکنین ؟!🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 83 پست
خخخ من اگه بمیره ایندفعه با عشق ازدواج میکنم😜😂

فرق بینشون نزاری هااا....🤣🤣🤣🤣

عدالت را رعایت کن

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ اره هر گل یه بویی داره😂

😂😂😂😂😂

اخ اگه سر مردا هَوو میومد ، یهنی چی میشدد🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2456

ی عالمه تایپ کردم پاک شد ی دفعه 

من ازدواج نمیکنم . 

قابل توجه تا حالا 21 ساله سینگلم و از این حرف ها که میگند 

تاپیک شما همیشهبه شخصه برای من سوال بوده و بخاطر همینه بعضی وقت ها میگم چرا حوری بهشتی باید نعمت باشه برای عاشق ها و کسانیکه همدیگه را دوست دارند

من از خدا میخوام همسرم اون دنیا زنم باشه

اگه دور از جون براش اتفاقی بیفته ( ان شاء الله که خودم زودتر بمیرم چون مرد خانواده میشم در آینده و دوست ندارم مرگ عزیز ببینم ) ازدواج نمیکنم

همیشه برام سوال بوده وقتی یکی این طور میشه و ازدواج میکنه روح همسرش توی اون دنیا ( اگه وجود داشته باشه ) چکار میکنه وقتی ازدواج همسرش را میبینه ؟

واقعا سواله برام !

یعنی ازدواج میکنه ؟ اگه ازدواج کنه بعد زنش میخواد با کی ازدواج کنه اون دنیا ؟ با شوهر اولش یا دوم ؟

برای مرد هم همین طور

کلا زیاد که اعتقاد ندارم خوب باشم تا بروم بهشت 

خوب بودن را باید بخاطر دوست داشتن خوبی ها و ارزش و شخصیت خودمون انجام بدیم نه پاداش گرفتن

بهشت هم نباشه مهم نیست برام .

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
فکر نمیکنم دیگه بتونم یه مرد به خوبی اون پیدا کنم 

اینکه درست نیست

کلا آدم وقتی ازدواج میکنه باید بدونه زن و یا مرد خوشگل تر و خوش تیپ تر و با اخلاق تر و از همه لحاظ بهتر پیدا میشه براش اما این وسط عشق مهمه وگرنه صد در صد بهتر پیدا میشه

من خودم میدونم خوش تیپ تر ( با اینکه خوش خخ ) و با اخلاق تر پیدا میشه

اما اصل ازدواج اینه زن و شوهر به پاس علاقه ای که دارند با هم تجربه کسب کنند و سعی کنند همدیگه را مطابق میل هم بار بیارند ( البته با تفاهمی که دارند ) و پیشرفت کنند و بهترین بشند برای همدیگه

بحث تاپیک هم بستگی به آدم ها داره چطور ترجیح بدهند

ی نفر دوست داره ازدواج کنه اما از حرف اطرافیان میترسه و ممکنه افسرده بشه 

ی نفر دوست داره تنها بمونه و افسرده نمیشه و خودش را مشغول میکنه 

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
اونا صد در صد زن میگیرن بعد ما 😁شک ندارم خواهر😐😁

عمومی من وقتی به فهمید نامزدش دوستش نداره رفت جبهه و شهید شد !

مرد میشناسم زن و بچه ش توی تصادف کشته شدند اما دیگه ازدواج نکرد!

صد در صدی وجود نداره

مرد هم هست وقتی زنش مریض شده یکی را زیر سر گرفته بود و خیانت کرد

مرد هم میشناسم وقتی زنش حالش بد بود و فوت کرد به محض اینکه چهلم زنش توم شد ازدواج کرد 

من 5 ماه جدا شدم اما تا 50 سالگی ازدواج نمیکنم وارد رابطه میشم اما ازدواج نه بعدش چرا ازدواج میکن ...

اون زمان اون مرد چه نیازی به عشق زنی داره که با افراد دیگه ای وارد رابطه شده ؟ 

شما به همچین حس دوست داشتنی ( حالا یا عشق و یا توجه هرچی اسمشو میخواهید بذارید ) نیاز دارید ؟

امیدوارم الآن که دارم تایپ میکنم و از زمان جدا شدن شما میگذره وارد رابطه ای نشده باشید

ای کاش برای حس و عشق خودتون ارزش قائل بودید و اینقدر راحت خودتون وارد رابطه با یکی نکنید که فقط لحظاتی را میخواد باشه و حسش قوی نیست

زندگی با عزت بهتر از مرگم با ذلته

اگه این طوره دیگه بعد از 50 سالگی ازدواج برا چیه

مثل قبلش سپری بشه سروسنگین تره

2714