2737
2739

دیروز منو شوهرم رفتیم از مادرشوهرم ظرف برای تو ماکرو ویوو بگیرم تو یه کوچه ایم خونمون پیش هم هست مادرشوهرم یتیمچه گذاشت بود من و شوهرمم خوشمون نمیاد خودمم مواد لازانیا اماده کرده بودم میخواستم درست بکنم یهو پدرشوهرم از سرکار اومد هی گفت وایسین شام من هی گفتم نه نمیخواد میریم خونه ی خودمون هی اخم کرد گفت من با این سنم میگم وایسین تو حرف میزنی رو حرفم گفتم نه میریم شوهرمم داشت با گوشی حرف میزد  حواسش نبود پدرشوهرمم هی اخم کرد و بدش اومدخداحافظیمم ج نداد بعد یه ساعت اومد غذا اورد دم خونمون ورفت گفت من میدونم شام نذاشته منم یه ساعت بعد لازانیا بردم بنظرتون کار بدی کردم خواستم بفهمه غذا داریم؟؟؟

از آقایون سایت متنفرم که ترکوندنم 🥴

متاهل شدن هم داستانى داره هاااااا😂😂😂

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂خاله زنکه پدرشوهرت 

ولش کن کش نده پیش میاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
یکم کودکانه بود میگفتی شام داشتیم کافی بود

گفتم اخه به مسخره چندباربهم گفت من میدونم شام ندارین و شامم درست نکردین هرچی میگفتم اخم میکرد بهم  مادرشوهرمم بنده خدا گفت بابا اینا یتیمچه دوستندارن

2738

اووووم بزا فک کنم😂😂

ن کار بدی نکردی

اگه خونه هاتون نزدیکه همه و از سلامتی هم مطمئنید حتما امشب برین و دور هم باشبد😊🌷❤️

اونیع کِع با'وَرِت دا'رِع 🙃💪🏻ی قَدَم 👣 عَز اونی کِع دوسِت دارِع جِلو تَرِع❤️👫
کار بدی کردی با این همه اصرار نموندی حالا نون و ماست میخوردین.نباید التماستون کنن که

بابا وقتی خودم شام درست کردم اخه همیشه زورمیکنه به همه من مریضی هست هیچ جا نمیرم غذا بخورم 

میگفتی پدرجان امشب برنامه لازنیا داریم  . ولی شما فلان شب تشریف بیارید  دورهم باشیم  البته که الان قرنطینه موقع خوبی برای  رفت وامد نیست ولی راهش رو گفتم بهت. اصلا نباید میرفتی و توی این ایام فقط نشستن درخانه.

صددرصداشتباه کردی،والا من یکی اصرارکنه توخونش میمونم کوفتم بزاره جلوم میخورم..من جای پدرشوهرت بودم تاعمرداشتم دعوتت نمیکردم والسلام

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
2706