2733
2734

من میخواستم دستشوئی بشورم فقط آب داغ زدم الان هفته 4 هستم یعنی بو روی جنین اثر میزاره تو این سن یا مهم نیست؟! 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

با تاید بشورید عزیزم یا پودر کف شوی کلا هر چی که شوینده خورنده نباشه

دستگاه سابلیمیشن دارم از اونا که روی پارچه و اینا چاپ میکنه بوی اونم استشمام کردم هرچند ماسک داشتم ولی یکم رفت تو حلقم😫الان عذاب وجدان گرفتم چرا بوش کردم

2731

سه ماه اول خیلی مهم تره حالا تا ماه های دیگه 

جدا از بوی مواد شوینده کار سنگین کردن خودش خوب نیست 

سعی کن سع ماه اولو زیاد کار نکنی تا بچه جاش سفت بشه بعدشم از مواد شوینده استفتده نکن 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه ماه اول خیلی مهم تره حالا تا ماه های دیگه  جدا از بوی مواد شوینده کار سنگین کردن خودش خوب ن ...

واقعا؟ ماهه اول که خیلی کوچولواِ 

یعنی بو روش اثر میزاره؟! 

آروم آروم کار کردم یعنی یه تمیز کاری سطحی 5 یا 6 ساعت طول کشید

میگن خطرناکه واسه ریه بچه که🤦‍♀️چه ریسکی کردید 

کی میگه خطرناکه؟ تاحالا ندیدم گسی تو بارداری شوینده استفاده نکنه . فقط وایتکس و جرمگیر شنیدم ضرر داره . اکتیو و سیف و تاید و ریکا و شامپو ضررشون چیه

تپل سلطان هستم سوگلی دربار  
دستگاه سابلیمیشن دارم از اونا که روی پارچه و اینا چاپ میکنه بوی اونم استشمام کردم هرچند ماسک داشتم و ...

خیلی حساسین..

رعایت کنید ولی انقد حساس نباشید.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
واقعا؟ ماهه اول که خیلی کوچولواِ  یعنی بو روش اثر میزاره؟!  آروم آروم کار کردم یعنی یه ت ...

کوچولو باشه عزیزم هر چیزی که برای تو خوب نباشه و روی بدنت تاثیر منفی بزاره ممکنه روی جنینت هم تاثیر بزاره 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40