2737
2739
یه جوری گفتی دلم براش سوخت،خیلی وقتا پسش زدم اما راس میگیا تو بغلم میشه همون جوجه ای که بزرگش کردم. ...

وای چه خوب خیلی حس خوبیه،،،،منم یه مدت اردک داشتم  یه وری نگاهم میکردن  مرغ وجوجه خیلی خوبه..نازی

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وابستگی بین آدما و حیوونا خیلی خاصه.من واقعا خروسمو خیییییییییلی دوس دارم.

آخی عزیزم  من جوجه خیلی دوس دارم ولی باغچه ندارم

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
آره منم خیلی ترسوم  مثلا امروز اصلا در و باز نکردم ببینم تو حیاط چه خبره  ولی خب عادت می ...

ار عادت ک میکنن ولی در کل من ادم متوهمی هستم 😂شاید باورت نش دستم بیرونه حس میکنم اگ بیرون پتو باش یکی میکشع😂😂😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

پارسال رفته بودیم عید دیدنی خونه فامیل شوهر بعداینهمه خانمانه رفتارکردن   موقع خداحافظی   با زانو رفتم تو چاله دم در.  ..طوری که اومدن جمعم کردن  

یه جوری گفتی دلم براش سوخت،خیلی وقتا پسش زدم اما راس میگیا تو بغلم میشه همون جوجه ای که بزرگش کردم. ...

ای جانممم  من چندین ساله حامی حیواناتم تمام چیزهای حیوانات زبون بسته رو میدونم و عاشقشونم ، دیدی گفتم بخاطر محبت که دنبالت میاد چون خودتم گفتی تو بغلت میشه همون جوجه ای که بوده طفلی ، وای چقدر منم دلم براش سوخت