2703
2553

من زدم قبلا دو نفر میان زود هم میرن

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

۵ صبح 😂خروس همساده داره قار قار میکنه😝😁

ما هنوز دنبال سوتی و خنده ایم

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خدای خنده اما ولی تو لحظه سئوال میپرسین یادم میرع😂😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720
۵ صبح 😂خروس همساده داره قار قار میکنه😝😁 ما هنوز دنبال سوتی و خنده ایم

خروس قار قار میکنه😂😂😂خروسا هم رد دادن

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

سوتی من این بود اولین بار با کسی ک باهاش لج بودم ، داشتم رد میشدم نمیدونستم   تو ماشین  نشسته و ماشین دارا ، رفتم تو شیشه ماشینش روسریمو مرتب کردمو رژ زدم و چندتا شکلک دراوردم اخرسری هم شیشه رو داد زیر انقدر فشارم رفت بالا از حرص ک دلم خواست خفه اش کنم ☹

2714
۵ صبح 😂خروس همساده داره قار قار میکنه😝😁 ما هنوز دنبال سوتی و خنده ایم

من یه خروس دارم.اینقد براش زحمت کشیدم ،مادرش شدم بزرگش کردم ،منو نوک میزنه.دستمو کبود کرده.منو میبینه دنبالم میکنه الآن ازش میترسم فرار میکنم.

دستم نمک نداره 😖

من زیاد سوتی دادم داشتیم فیلم عروسی خواهرم ونگاه میکردیم من کوچیک بودم یهو رسید فیلم بردار به من و دختر داییم اون موقع دوربین ندیده بودیم یهو جلو فیلم هی می پریدم بالا و پایین که تو فیلم بیفتیم

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
من 2 ساعت دیگه شوهرم میاد هنوز من نخوابیدم 😐😐

شب کار نمیترسی تنها ؟من همش حس میکنم اگ ازدواج کنم تنها باشم پر از توهم میشم😂تو روز روشن توهم میزنم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من یه خروس دارم.اینقد براش زحمت کشیدم ،مادرش شدم بزرگش کردم ،منو نوک میزنه.دستمو کبود کرده.منو میبین ...

عزیزم😂😂😂

عوارض مجردیشه ، براش زن بگیر اروم میشه فقط مارشوهر خوبی باش تو زندگیشون دخالت نکن بزار تخمشونو بزارن

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  
2706