2737
2739

یکی از خانومای فامیل خونمون بود‌. چندبار بحث پسرشو پیش اورد

قبل از رفتنم زنگ زد ک اون بیاد سراغش. زنگ درو ک زدن منم رفتم درو وا کردم پسره تیپ زده بود کت و شلوار پوشیده😑🤦‍♀️هول شدم گفتم بفرمایید تو عمو😑😑درو ک بستم میخواستم برم تو افق گم شم🤦‍♀️

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل میترسیدم بعد برام عادی شد اما یه مدته باز میترسم  وای اگه خونمونو ببینی ویلایی در به حال ...

وایییی🥺من کلا خیلی بدجورم 😕تو اتاق خواب میخوایم ترسم میگیرع حس میکنم یکی هست ،شبا حیاط برم اگ مثلا ترسم میگیرع🥺

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
وایییی🥺من کلا خیلی بدجورم 😕تو اتاق خواب میخوایم ترسم میگیرع حس میکنم یکی هست ،شبا حیاط برم اگ مثلا ...

آره منم خیلی ترسوم 

مثلا امروز اصلا در و باز نکردم ببینم تو حیاط چه خبره 

ولی خب عادت میکنی 

خدایا شکرت 🙏🏻
من یه خروس دارم.اینقد براش زحمت کشیدم ،مادرش شدم بزرگش کردم ،منو نوک میزنه.دستمو کبود کرده.منو میبین ...

ای جانننننننننن نه عزیزم دنبالت بخاطر محبت و دوست داشتن میاد نوکم میزنه یعنی دونه میخواد ای جان از رو محبت میاد دنبالت بعد فرار میکنی نکن اینکارو با طفلک 😘😘😘😘

2740

خاله شوهرم تعریف میکرد رفتن واسه پسرش خواستگاری،،،،دختره تاخم شده چایی تعارف کنه....زارررررت .....بعد خاله شوهرم یهو گفته .....  .وووووههه....دختره هم رفته تو افق محوشده      

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2706