2733
2734
عنوان

فقط و فقط کسایی که سه تا بچه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 68 پست

بیخیال بابا مامان من ۳۵ سالشه چهار تا بچه داره 

منم اولیشم ۱۹ سالمه

مشکلیم نییس😐

آقایون ریپلای و لایک ⛔                                   شهری اگر به قصد من جمع شوند و متفق ، با همه تیر برکشم وز تو سپر بیفکنم  ... 😍                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو تا دختر دارم . استرس جنسیت این یکی رو هم علاوه بر بقیه استرسا دارم

پس مطمئن باش اذیت نمیشی چون دختر خیلی کمک میکنه

جنسیت هم‌به کسی مربوط نیست، دختر کلا از پسر بهتره! وقتی بزرگ شدن میفهمب

2728
2738

منم سه تا دارم  بچه سوم خیلی عزیز میشه خانواده رو منسجم تر میکنه ولی سختیش همون چیزهایی هست که برای بزرگ کردن اون دو تا بچت هم تحربه کردی سختی دیگه ای نداره خیالت راحت میشه که دیگه میتونی لوله هات رو ببندی 

😍😍😍

وای دقیقا مثل من شدی

داغون بودم یعنی یه چیزی فراتر از داغون...من قرص رواکوتانم میخوردم که تا دوسال بعد قطع دارو نباید بچه دار میشدم ببین تو چه وضعیتی بودم خیلی دوران بدی بود

تا چهارماه نزاشتم کسی بفهمه مادرشوهرمم از ویارم فهمید چون تو یه خونه بودیم. بعدشم که اطرافیانم فهمیدن فقط فقط سرزنشم میکردن. 

بعدش که به دنیا اومد چقدرررر زندگیم عوض شد 😍نمیدونی گلاره جان الان دنیامونه یه لحظه بدونه اون نمیتونیم نفس بکشیم

نمیگم سخت نیست اما خدا خودش کمک میکنه.... منم میخواستم درسمو ادامه بدم و سرکار برم. اما حتما خواست خدا بوده

الهی زانوی خیر زمین بزاری و خیرشونو ببینی😘

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
2706