2726
عنوان

فقط و فقط کسایی که سه تا بچه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالا خدا بچهای همتون حفظ کنه واسه منم دعا کنید قرار بود اردیبهشت برم برا انتقال حالا با وجود کرون ...

عزیزم هر چی خیره اتفاق میفته 

هر طور که بشه تو بر فال نیک بگیر که حکمتی و خیری توش بوده

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
2728
عزیزم برام دعا کن .خیلی محتاجم😢

انشاءالله خدا صبر و آرامش بهت میده الان هم که تو شک هستی کاملا درکت میکنم کم کم آروم میشی. من همش به خدا میگفتم تو که از دلم خبر داری کمکم کن. با تمام وجود میخواستمش ولی خیلی هم نگران بودم مخصوصا حرفای دیگران که دیگه گذشت الان خداروشکر دارم از این شرایط لذت میبرم با اینکه حاملگی با فشار پایین داشتم همش تا یه ماه پیش سرم میزدم

گلاره جان برای دلگرمیت بگم یکی از اقوام دورمون ۴۱ سالشه و پسر ۲۲ و ۱۸ ساله داره سومی رو الان خداخواسته باردار شده اگه من و امثال شما بنالیم اون چی بگه. پسرش سربازه الان خونه اس مامانه گفته خدا داده پسرش گفته خودتون خواستین خدا چکارس کلی مامانش دعوا کرده. من و شما که اولا سنمون کمتره بعدم دوتا دختر داریم فارغ از جنسیت هر چی باشه مطمئن باش دخترات خوشحال میشن و اتفاقا کلی کمک دستتن . 

انشالله هر چی که از خدا میخای بهت بده . من که احساس میکنم خدا این یکی رو پرت کرد تو بغلم

انشالله سالم باشه و زانوی خیر زمین بذاری حسم میگه پسره انشالله جنسیتش مشخص شد حتما بیا اینجا بگو منم لایک کن بیام بخونم برات دعا میکنم هرچی صلاحته بشه

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
انشاءالله خدا صبر و آرامش بهت میده الان هم که تو شک هستی کاملا درکت میکنم کم کم آروم میشی. من همش به ...

عزیزم ممنون که برام وقت گذاشتی  و ممنون از دعا خوبت.انشاالله کنار عزیزانت همیشه آرامش داشته باشی و شاد باشی.

خیلی نگرانم . شوهرم هم بدتر از من .به هیچ کس هم نگفتم حتی مادرم .

انشالله سالم باشه و زانوی خیر زمین بذاری حسم میگه پسره انشالله جنسیتش مشخص شد حتما بیا اینجا بگو منم ...

انشاالله که حست درست باشه .حتما میام میگم .