2733
2739
عنوان

فقط و فقط کسایی که سه تا بچه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 68 پست
دو تا دختر دارم . استرس جنسیت این یکی رو هم علاوه بر بقیه استرسا دارم

انشالله پسره خواهر منم همینجوری شد الان پسرش ۲ سالشه شوهرش پسر دوست داشت ولی چیزی نمیگفت الان اینقدر خوشحالن که نگو زندگیشون از این رو به اون رو شده

😶😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا مثل من شدی داغون بودم یعنی یه چیزی فراتر از داغون...من قرص رواکوتانم میخوردم که تا دوسال ...

قربونت برم .

یه آرامشی بهم دادی که نگو

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
2728
هیچی هرکی من میدید میگف ان شاالله این یکی پسر باشه یامیگفتن بخاطر پسر حامله شدی😔

حالا. پسره ؟؟

منم ازین جمله خیلی بدم میاد بخاطر پسر 

2738

پسر بزرگم ۱۰سالش بود که دومیم دنیا اومد 

داشتم دومی رو شیر میدادم هنوز که سومی رو ناخواسته باردار شدم

اولش خیلی گریه کردم خیییلی غصه خوردم چون پسرم از اونایی بود که همش درحال گریه و نق زدن بود...دخترم دنیا اومد یه دختر ناز و ساکت 

تا ۶ماهگی جیکش در نمی اومد...البته الان۴سالشه و یه شیطون بلا...همه شادی خونه مون از اونه....خدا کمکت میکنه عزیزم...

😶
جنسیتش چیه ؟

این فسقلی پسره. جالبه منم تا یه ماه همش شوهرم سرزنش میکردم نداشت قرص بخورم ولی پشتم بهش گرم بود بعدم اطرافیان فهمیدن درجه یک ها گفتن تو که شوهرت از خداشه ولی اقوام دور جبهه میگرفتن که با برنامه بوده منم میگفتم آره تازه سنم اجازه نمیده ولی به دل شوهرم باشه پنج تا باید بیارم. حالا همونا که دلسوزی بیجا میکردن از وقتی جنسیت فهمیدن میگن خوب کاری کردی. اینقدر بسته فکر میکنند که اگه دختر میداشتم باز دلسوزی بیجا میکردن

پسر بزرگم ۱۰سالش بود که دومیم دنیا اومد  داشتم دومی رو شیر میدادم هنوز که سومی رو ناخواسته بار ...

شما الان میتونید حال منو درک کنید انگار دنیا رو سرم خراب شد وقتی مثبت شد

2706