1662
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
الان بدطور به این چیزا نیاز دارم شوهرم داره خیانت میکنه تازه فهمیدم که یه خط مخفی و گوشی مخفی داره؟

تلشو هک کن ببین اون شمارع ای ک تو وات دنبالشی مطمعنن تلم داره شاید از پروفایلی  چیزیش بشه اطلاعاتی بدست بیاری

شماره خط مخفیشو گیر اوردم میخام ببینم بنام کیه خط چون میدونم بنام خودش نگرفته؟و اینکه تو واتساپ خط م ...

ی کدی هست بزنی هر شماره ای ک با کد ملیش گرفته باشه میاره بالا

🤰هول نزن دنیا مردابیه👸
1668
شماره خط مخفیشو گیر اوردم میخام ببینم بنام کیه خط چون میدونم بنام خودش نگرفته؟و اینکه تو واتساپ خط م ...

صب کن ببینم میتونی از کجا بفهمی ک خط ب نام کیه...

البته این ک ب نام کی باشه مهم نیست مهم اینه ک برای چ منظوری گرفتتش

برنامه نمبربوک بهت میگه .تو گوگل پلی میتونی دانلودش کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزومه 🌙
صب کن ببینم میتونی از کجا بفهمی ک خط ب نام کیه... البته این ک ب نام کی باشه مهم نیست مهم اینه ک برا ...

برای کثافت کاریاش گرفته دیگه ۶ ساله منو بازی داده بهم خیانت میکرده با خط مخفی اما انقد زرنگ و باسیاست هیچوقت نتونستم مچشو بگیرم الان خدا دستشو رو کرو

خب چطور تلگرامشو هک کنم ولی میدونم تو وات بیشتر چت میکنه

ببین برنامه تلگرامو نصب کن بعد قسمتی هست ک شماره سیم رو وارد میکنن تو سماره اون خطی ک میخای رو بده فک کنم بشه همون خط مخفی شوهرتون اونو وارد کنید کد فعال سازیش میاد رو خط شوهرتا حواست باشه یه زمانی باشه ک گوشیش رو بتونی برداری و ترجیحا زمانشم داشته باشی... بعد کد رو ک وارد کردی فورا پیامو از تو گوشی شوهرت حذف کن ک نبینه ... بعد دیگه وارد میشی ولی حواست باشه پیامای ناخواندشو بخونی میفهمه بعد البته اگه تیزهوش باشه

1645