1676
1605

چقد هممون واسه اینده ک الان باشه برنامه ریخته بودیم

عمل بینی

مسافرت

خرید

واقعا ادم از ی ثانیه بعد خودش خبر نداره

طفلی کسایی ک تو سیل غرق شدن هیچ وقت فکرشو نمیکردن این تایم با سیل بمیرن ن با کرونا

😒

خیلی دنیای عجیبه واقعا

واسه سلامتی مامان بابام ی صلوات میفرستین اگ دوس داشتین ممنونم

واقعا آدم از 

ثانیه بعد خودش خبر نداره اینو تو نی نی سایت دیدم که یک نفر با چقدر امید و آرزو فوت شد

به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔 امضامو میبینی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.😔😔

چقدر این روزا  از لحاظ روحی خسته ایم

☆☆                                                                           توهمانی که دلم خواست..                                           دلم خیلی چیزهارو خواست..                                     تو رو اما نشد که بشه..                                             نخواستن که بشه..                                                    اما میتونست بشه..                                                      ولی نشد...                                                                                                              

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
واقعا آدم از  ثانیه بعد خودش خبر نداره اینو تو نی نی سایت دیدم که یک نفر با چقدر امید و آرزو ف ...

می می نازو میگی؟😔

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤

قدر ثانیه به ثانیه خودتون رو بدونین از وقتی مامان ترنم دو دیدم با خودم فکر میکنم چقدر مرگ نزدیکه

به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔 امضامو میبینی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.😔😔
چی شد؟

یکی از کار برای نینی سایت که خیلی از مردم میخواست دعاش کنن به خاطر سرطان سینه فوت کرد

1665
طفلیا😭

خیلی گریه کردم از دیشب وقتی تاپیکاشو دیدم چند روز قبل مرگش  به خاطر مرگ بچه دوستش ناراحت بود ۴ روز بعد خودش و دختر کوچولوش و همسرش فوت کردند

خیلی گریه کردم از دیشب وقتی تاپیکاشو دیدم چند روز قبل مرگش  به خاطر مرگ بچه دوستش ناراحت بود ۴ ...

قلب ادم به درد میاد😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این روزا هم میگذره و ی خاطره میشه امیدوارم بسلامت ازین مرحله بگذریم . طبیعت زندگی اینه دیگه دنبال آرزوها هم باید رفت میگن جوری زندگی کنید که انگار عمر جاودان دارید البته ی جاهم میگن طوری زندگی کنید انگار روز آخرتونه😁😁امیدوارم خودتو خانوادت در پناه خدا باشین

چه جوری فهمیدین فوت کرد؟

دوستای صمیمیش زنگ زده بودن بیمارستان بهشون گفتن این خانوم فوت شده بعد اونا اینجا اعلام کردن

حتی یادمه یه عده هم رفتن مراسم خاکسپاریش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلب ادم به درد میاد😔😔😔

واقعا

ولی خدا خودش خواسته که دوباره یاد اینا تو یک تاپیک پر بازدید بیاد

1651