2737
2734
عابر بی سایه که همون بود که پسره از یک قبیله خاص بودن مرسی

عزیزم من تازه خوندم .شروین ترنس بود از اونجا متوجه شدم.دختره مجبور میشه با دایی نامزدش که خان بود ازدواج کنه که نکشنش

خداجونم شکر😍😙❤
من طرف خانه سوان رو نیمه هاش هستم. هرچقدر سعی میکنم بخونم نمی‌دونم چرا نمیشه!!!! چندین ماهه روی می ...

وای اره خوندنش خیلی کشش مغز میخاد ادم گاهی اوقات یادش میره من تابستون ۳ ماه خوندم درحالی که رمان بلند روان رو ۴ روزه میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ ....خیلی‌ آدم کلافه میشه که بخواد یک اسم یادش بیاد و نشه.

اره 

از بیکاری نشستم هرچی کتاب خوندمو و فایل داشتم جدا کردم

اینا چون نوشته کاربر بوده نگه نداشتم اعصابمو بهم ریخته

یکی هم دختره با یک پسری در رابطه بود که عاشقش بوده پسره بعد پسره بنا به دلایلی میمیره درصورتی که نمر ...

فکر کنم عابر بی سایه باشه

تو زندگی منتظر معجزه نباش. خودت معجزه زندگیت باش
2731
توروخدا بهم جواب بدین چرا یه کتاب قیمتش اینقدر زیاد 

کدوم کتاب؟

اگر علاقه به خوندن فایل پی دی اف  یایاداری صوتی داری

میتونی از اپ طاقچه ،فیدیبو ،کتابراه 

این ایام طاقچه رو همه کتاب ها 70 درصد

فیدیبو رو بعضی کتاب ها90 درصد تخفیف داره

2740
کدوم کتاب؟ اگر علاقه به خوندن فایل پی دی اف  یایاداری صوتی داری میتونی از اپ طاقچه ،فیدیبو ،ک ...

اینترنتی خریدکنم قابل اطمینان برنامش چیه میشه بگید عاشق کتابم اما هزینه زیادنمیتونم بکنم 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
وای اره خوندنش خیلی کشش مغز میخاد ادم گاهی اوقات یادش میره من تابستون ۳ ماه خوندم درحالی که رمان بلن ...

پس خوبه....خیالم راحت شد

من فکر کردم مشکل از منه.😊دیگه میرم میخونمش.

آره واقعا تمرکز میطلبه.

پیروز و سربلند باشید.💮💐🌺

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
اینترنتی خریدکنم قابل اطمینان برنامش چیه میشه بگید عاشق کتابم اما هزینه زیادنمیتونم بکنم  

ببین باید تو همون برنامه بخونیشون

من چندتا خرید کردم و قابل اعتماد بوده اپ رو نباید پاک کنی دیگه

مثلا من دیروز دوتا کتاب روانشناسی خریدم شد3600تومن 

حالا ایمیل هم میدی ولی نمیدونم پاک کنی بشه برگردوند یا نه

خعععلی زیاد همه شخصیتاشو انگار میدیدم اصلا قاطی نمیکردم مخصوصا اخر کتاب ک خشکم زد 

خوبه 

کمتر کسی دیدم خوشش بیاد البته به ترجمه ها بستگی داره و هم اینکه میگن قدیمیش بهتره