2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بوگو شاید بدونیم

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...
2720
2714

یکیش دختری بود که تو پرورشگاه بزرگ شده و اسم مربیش ثریا بود که بهش میگفت مامان ثریا

بعد یک حامی داشت که این حامی از ثریا میخواد دختره مستقل زندگی کنه و براش خونه میگیره اگر اشتباه نکنم با دختره هم از طریق ایمیل در ارتباط هستند  

من خوندم و می‌خونم اما طبق معمول حدس می‌زنم از این نوشته‌های نتی ایرانی باشه :/

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.

یکی هم دختره با یک پسری در رابطه بود که عاشقش بوده پسره بعد پسره بنا به دلایلی میمیره درصورتی که نمرده 

دختره با دوست پسره ازدواج میکنن و میرن خارج ،این پسر دومیه یه مشاور داشت به اسم شروین که مشکل جنسیتی داشت و میخواست عمل کنه ،بعد ازو موقع اون پسر قبلیه دختره رو اذیت میکنه و نشون هایی میاد که زنده لس و بعد طی یک سری اتفقات باعث فرار دختره میشه سال ها بعد دختره میاد و میفهمه همه چی نقشه بوده

2706